Trwa ładowanie...
d2zxj7l

Pazura, Zielińska, Jakubik w filmie, który rozbawił 6 mln Francuzów!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pazura, Zielińska, Jakubik w filmie, który rozbawił 6 mln Francuzów!
(ITI Cinema)
d2zxj7l

„Po prostu radosne szaleństwo!”, „kipi pomysłami i energią”, „tak śmieszny, że uważajcie na gumki od majtek” – komedią „Na tropie Marsupilami” zachwycają się francuscy krytycy.

Tym razem również widownia była wyjątkowo zgodna z recenzentami, bo aż 6 milionów Francuzów poszło się bawić do kin, na najnowszą komedię Alaina Chabata (twórcy „Asterixa i Obelixa: Misja Kleopatra”).

Już 28 września „Na tropie Marsupilami” zagości w Polsce w przezabawnej polskiej wersji językowej. O najlepsze gagi i rozbrajające żarty zadbali królowie polskiej komedii – Cezary Pazura („Epoka Lodowcowa 4”, „Gnomeo i Julia”), Wojciech Paszkowski („Kung Fu Panda 2”), Jarosław Boberek(pamiętny Król Julian w „Madagaskarze”) i Arkadiusz Jakubik („Harry Potter
i Insygnia Śmierci: Część 1”). „Takiej komedii jeszcze w Polsce nie było” – zapowiada Elisabeth Duda, która z przezabawnym francuskim akcentem, dubbingowała Celine Dion. Błyskotliwa komedia dla całej rodziny rozbawi nawet największych ponuraków!

d2zxj7l

Zwariowana przygoda zaczyna się, gdy nieustraszony reporter Dan dostaje zlecenie przeprowadzenia wywiadu z wodzem dzikiego plemienia Pajów. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że do tej pory, sprytny dziennikarz kręcił swoje mrożące krew w żyłach relacje w przydomowym ogródku głuchej ciotki. Dan wyrusza do egzotycznej Palombii. Mając za przewodnika lokalnego cwaniaczka Pablito, niespodziewanie odkryje istnienie mitycznego stworzenia – Marsupilami.

Oto plakat filmu:

„Na tropie Marsupilami” – tak błyskotliwej komedii dla całej rodziny, jeszcze w Polsce nie było! W kinach 28 września!

d2zxj7l

Podziel się opinią

Share

d2zxj7l

d2zxj7l