Trwa ładowanie...
d36ne7j

"Podróży na sto stóp": Fragmenty filmu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Podróży na sto stóp": Fragmenty filmu
(Studio Munka-SFP)
d36ne7j

Reżyser niezapomnianej „Czekolady” ponownie zaprasza nas na wyprawę do świata smaków lecz tym razem serwuje potrawę bardziej egzotyczną przyprawioną szczyptą miłości i nutką rywalizacji. "Podróży na sto stóp" to ekranizacja bestsellerowej powieści wyprodukowana przez Oprah Winfrey i Stevena Spilberga.

Już teraz możecie obejrzeć fragmenty tego dzieła:

Dystyngowana Madame Mallory (Helen Mirren) od lat kieruje cenioną restauracją w niewielkiej miejscowości na południu Francji. Sława jej potraw wykracza daleko poza lokalną społeczność. A przyznane lokalowi prestiżowe trzy gwiazdki w słynnym Przewodniku Michelina napawają dumą wszystkich mieszkańców.

d36ne7j

Pewnego dnia w miasteczku osiada rodzina emigrantów z Bombaju. Gdy przybysze otwierają skromny lokal vis a vis renomowanej restauracji, Madame Mallory nie kryje oburzenia wobec ich kulinarnego nieokrzesania. Unoszące się w powietrzu zmysłowe nuty curry, kardamonu i kminu sprawiają jednak, że nowa knajpka zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem. Czy uwodzicielskie smaki Orientu przekonają do życzliwych Hindusów również kuchenną arystokratkę?

d36ne7j

Podziel się opinią

Share

d36ne7j

d36ne7j