Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę – "Nie kłam kochanie", "Jak wytresować smoka" i "Narzeczony mimo woli" [24-11-2018]

Dziś w TV komedie romantyczne "Nie kłam kochanie" i "Narzeczony mimo woli". Ponadto hit "Jak wytresować smoka" – świetna animacja dla całej rodziny. Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w sobotę 24 listopada.

Program TV na sobotę – "Nie kłam kochanie", "Jak wytresować smoka" i "Narzeczony mimo woli" [24-11-2018]Źródło: Youtube.com
d10jmvx
d10jmvx

"Nie kłam, kochanie" – program TV na sobotę 24 listopada 2018

Marcin (Piotr Adamczyk)
jest zadowolonym z siebie lekkoduchem i… niepoprawnym kłamczuchem. Jego związki z kobietami nie trwają zbyt długo, ale dla Marcina nie stanowi to żadnego problemu. Niestety jednego dnia jego los całkowicie się odmienia – mężczyzna traci pracę i popada w tarapaty finansowe. Ratunkiem może być wsparcie od bogatej ciotki (Beata Tyszkiewicz)
– ta jednak zapowiedziała, że pomoże Marcinowi pod warunkiem, jeśli ten się ożeni.
"Nie kłam, kochanie" – 19:00, TVN 7

"Jak wytresować smoka" – program TV na sobotę 24 listopada 2018

"Jak wytresować smoka" to jedna z najlepszych animacji dla całej rodziny. Czkawka jest nastoletnim Wikingiem. Na wyspie Berk, gdzie mieszka, walki ze smokami są codziennością. Zbliża się właśnie czas inicjacji chłopca – Czkawka aby udowodnić całemu plemieniu swoją wartość będzie musiał zabić jednego ze zwierząt. Jak się okazuje, Czkawka zdecydowanie bardziej woli zaprzyjaźnić się ze smokiem niż go tresować.
"Jak wytresować smoka" – 20:05, TVP 1

"Jak wytresować smoka" – zwiastun filmu

"Riddick" – program TV na sobotę 24 listopada 2018

"Riddick" to trzeci film opowiadający o losach niebezpiecznego więźnia (Vin Diesel). Zdradzony przez przyjaciół i pozostawiony na obcej planecie Riddick musi przetrwać w walce ze śmiertelnie groźnymi wrogami. Łowcy nagród ścigający go przez całą galaktykę staną się jedynie pionkami w grze, dzięki której Riddick rozpocznie odsiecz swojej planety.
"Riddick" – 21:30, TVP 1

"Riddick" – zwiastun filmu

"Narzeczony mimo woli" – program TV na sobotę 24 listopada 2018

Margaret Tate (Sandra Bullock) jest podporą potężnego nowojorskiego wydawnictwa, która niezbyt dobrze traktuje swoich podwładnych. Pewnego dnia dowiaduje się, że właśnie wygasła jej wiza, a jako obywatelce Kanady grozi jej właśnie deportacja. Jedynym ratunkiem dla Margaret jest wyjście za mąż, więc kobieta składa propozycję nie do odrzucenia swojemu asystentowi – Andrew (Ryan Reynolds). Jej wyrachowany plan zaczyna brać w łeb, gdy okazuje się że para jest zmuszona spędzić weekend z rodzicami Andrew w miejscowości Sitka na Alasce… "Narzeczony mimo woli" to jedna z najlepszych komedii romantycznych ostatnich lat.
"Narzeczony mimo woli" – 21:55, TVN

"Narzeczony mimo woli" – zwiastun filmu

"Niewierna" – program TV na sobotę 24 listopada 2018

Edward (Richard Gere) i Connie (Diane Lane) to solidne małżeństwo z długim stażem. Connie jednak od jakiegoś czasu nie spełnia się w roli dobrej żony i matki, potrzebując od życia czegoś więcej. Dlatego też, kiedy poznaje przystojnego antykwariusza (Oliver Martinez), mimo początkowego strachu, rzuca się w wir szalonego romansu. Gdy jednak Edward dowiaduje się prawdy, staje się brutalny i agresywny. Mężczyzna postanawia porozmawiać z kochankiem i podczas spotkania dochodzi do wpadku…

"Niewierna" – 23:45, TVP 2

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

d10jmvx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10jmvx