Trwa ładowanie...
dkqku5g

"Seks, miłość i sekrety" w czerwcu na CBS Drama

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Seks, miłość i sekrety" w czerwcu na CBS Drama
(CBS)
dkqku5g

Tytuł nowego serialu mówi sam za siebie - opowiada on o tym, co najbardziej w życiu emocjonujące. Dylematy sercowe, burzliwe kariery i codzienne życie w skąpanej w słońcu Kalifornii, a do tego olśniewająca Denise Richards w roli głównej – to wszystko czeka na widzów serialu „Seks, miłość i sekrety” – od 18 czerwca w dni powszednie o godzinie 21:00 na CBS Drama.

Akcja serialu „Seks, miłość i sekrety” toczy się w modnej okolicy Silverlake na przedmieściach Hollywood, a jego bohaterowie to grupa przyjaciół uwikłanych w przeróżne relacje, szukających swojej tożsamości i miejsca w świecie. Pełen pasji muzyk Hank (James Stevenson), atrakcyjny wokalista grupy neo-punkowej Modern Apes, przechodzi przez intensywne zawirowania w życiu prywatnym i zawodowym. Dojrzewa do związania się na całe życie z Rose (w tej roli Lauren German). Jednak jego wybranka jest zaabsorbowana pracą – to dziennikarka specjalizująca się w plotkach dotyczących celebrytów. Dziewczyna wprawdzie kocha Hanka, lecz sporo zamieszania w jej życiu spowoduje pojawienie się byłego partnera, któremu wciąż nie jest obojętna. Jakby tego było mało, na Rose wyżywa się ponętna Jolene (Denise Richards), arogancka publicystka, która ma chrapkę na Hanka - czy okaże się tą „Jolene” z piosenki, która może odbić faceta każdej?

Perkusista zespołu to ujmujący kumpel Hanka, Coop, dla którego zawsze przyjaciele są na pierwszym miejscu. Choć jest ogromnym wsparciem dla innych, jemu samemu stosunki damsko-męskie zupełnie się nie układają. Inaczej ma się sprawa z kolejnym bohaterem serialu, Charliem. Ten pełen uroku kobieciarz wykorzystuje fakt, że jest fryzjerem, by podrywać kobiety, ale z żadną się nie związuje. Jolene zauważa w Charliem potencjał i (również by pomóc swojej karierze) stara się go wypromować na znanego projektanta fryzur.

dkqku5g

Wreszcie Nina - bystra ginekolog-położnik, dla której kariera jest tak ważnym elementem życia, że niewiele w nim zostaje miejsca na inne sprawy. Kobieta poznaje w Internecie ekscentrycznego i tajemniczego Milo i godzi się, by ten wprowadził się do niej jako współlokator. Wspólne perypetie i kłopoty sprawią, że ci dwudziestokilkulatkowie stają się sobie bliscy jak rodzina. Jednak, jak to bywa w rodzinie, czasem poznaje się sekrety, które trzeba zachować w tajemnicy, a to może przynieść więcej złego niż dobrego.

W rolach głównych widzowie zobaczą: Denise Richards („Straszny film 3”, „Świat to za mało”, „To właśnie miłość”) jako Jolene Butler, Erica Balfoura („Sześć stóp pod ziemią”) jako Charliego Tibideaux, Lauren German („Teksańska masakra piłą mechaniczną”) jako Rose Miller, Omara Bensona Millera („American Pie: Wakacje”) jako Coopa Jacksona, Tamarę Taylor („Z pamiętnika wściekłej żony”) jako Ninę Kessler oraz Jamesa Stevensona („CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”) jako Hanka Reeda.

Na premierowe odcinki serialu „Seks, miłość i sekrety” zaprasza kanał CBS Drama od 18 czerwca w dni powszednie o godz. 21:00 i 00:00.

dkqku5g

Podziel się opinią

Share

dkqku5g

dkqku5g