WP

Szymon Majewski udzielił głosu rybie. "Hotel Transylwania 3" już wkrótce w kinach!

Oto klip promujący komedię animowaną "Hotel Transylwania 3” zrealizowany z udziałem Szymona Majewskiego. Showman, komik, dziennikarz, osobowość medialna, człowiek-instytucja – Szymon Majewski użycza głosu jednej z postaci. Głosem Szymona przemówi… ryba. A co powie ryba? Usłyszymy w kinach 12 października.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szymon Majewski udzielił głosu rybie. "Hotel Transylwania 3" już wkrótce w kinach!
(Materiały prasowe)
WP

Filmy z serii "Hotel Transylwania” od lat cieszą się gigantyczną popularnością na całym świecie. Poprzednią odsłonę tylko w Polsce obejrzało prawie 1 200 000 widzów.

Bohaterowie upiornie zabawnej komedii powracają! Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku – od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem Księżyca. Ale wakacje ze snów szybko staną się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis odkryje, że jej ojciec – Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. A to nie koniec dramatycznych zwrotów akcji – Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów…

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP