Trwa ładowanie...

Szymon Majewski udzielił głosu rybie. "Hotel Transylwania 3" już wkrótce w kinach!

Oto klip promujący komedię animowaną "Hotel Transylwania 3” zrealizowany z udziałem Szymona Majewskiego. Showman, komik, dziennikarz, osobowość medialna, człowiek-instytucja – Szymon Majewski użycza głosu jednej z postaci. Głosem Szymona przemówi… ryba. A co powie ryba? Usłyszymy w kinach 12 października.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Szymon Majewski udzielił głosu rybie. "Hotel Transylwania 3" już wkrótce w kinach!Źródło: Materiały prasowe
dkvkvbp
dkvkvbp

Filmy z serii "Hotel Transylwania” od lat cieszą się gigantyczną popularnością na całym świecie. Poprzednią odsłonę tylko w Polsce obejrzało prawie 1 200 000 widzów.

Bohaterowie upiornie zabawnej komedii powracają! Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku – od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem Księżyca. Ale wakacje ze snów szybko staną się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis odkryje, że jej ojciec – Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. A to nie koniec dramatycznych zwrotów akcji – Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów…

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dkvkvbp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkvkvbp