Trwa ładowanie...
dfgmv5f
Aktualności

"Ted 2": zobacz pierwsze zdjęcie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Ted 2": zobacz pierwsze zdjęcie
dfgmv5f

Mark Wahlberg zaprezentował w sieci pierwszą fotografię z planu filmu "Ted 2".

W kontynuacji komedii z 2012 roku w głównej roli męskiej ponownie wystąpi Wahlberg. Jego pluszowemu przyjacielowi głosu znów użycza pomysłodawca i reżyser przedsięwzięcia, Seth MacFarlane. Mila Kunis, która w pierwszej części zagrała dziewczynę głównego bohatera, pojawi się na ekranie, ale jedynie w roli epizodycznej. Główną rolę kobiecą otrzymała bowiem Amanda Seyfried. Obsadę zasiliła też Jessica Barth, która ponownie wcieli się w Tami-Lynn, dziewczynę niesfornego pluszaka. Patrick Warburton zagra znów Guya, współpracownika głównego bohatera. W produkcji wystąpi też Morgan Freeman, który według nieoficjalnych jeszcze informacji ma wcielić się w prawnika - aktywistę walczącego o prawa obywatelskie.

Przypomnijmy, że "Ted" opowiada o mężczyźnie, który nie wyrósł z dziecięcego przywiązania do pluszowego misia, który pewnego dnia ożył. Pluszak nie należy jednak do najgrzeczniejszych i przysparza właścicielowi wielu kłopotów.

dfgmv5f

Za kamerą sequela ponownie stoi Seth MacFarlane, którego w pisaniu scenariusza wsparli Alec Sulkin i Wellesley Wild. Za produkcję odpowiadają MacFarlane, Scott Stuber, John Jacobs i Jason Clark.

Zdjęcia do filmu powstają obecne w Bostonie. Mark Wahlberg zaprezentował ostatnio pierwszą fotkę z planu. Widać na niej aktora na czerwonym motorze. Zdjęcie można zobaczyć na Twitterze gwiazdora.

"Ted 2" zagości w kinach za oceanem 26 czerwca 2015 roku. Obraz z 2012 roku zarobił blisko 550 milionów dolarów.

dfgmv5f

Podziel się opinią

Share
dfgmv5f
dfgmv5f