Trwa ładowanie...
d15pvo7

"Thor: Ragnarok" - mamy polski zwiastun

Najnowsza produkcja Marvela wejdzie do polskich kin 25 października. Możemy już zobaczyć zapowiedź tego, co nas czeka. Zobaczcie, jak zapowiada się Ragnarok, czyli koniec wszystkiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Thor: Ragnarok" - mamy polski zwiastun
(Materiały prasowe)
d15pvo7

Pierwsza część Thora zarobiła prawie 450 milionów dolarów w box office, stając się kinowym przebojem. Kolejna odsłona przygód bohatera stała się jeszcze większym kasowym hitem, zarabiając prawie 650 milonów. Czy producenci i tym razem też pobiją rekord? Czego możemy się spodziewać po najnowszej części?

Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać "Ragnarok – zmierzch bogów", zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem.

Zobacz zwiastun:

Reżyserem filmu jest Taika Waititi. W głównej roli, tak jak w ostatniej części, zobaczymy Chrisa Hemswortha. Oprócz tego w filmie zagrają takie gwiazdy jak: Tom Hiddleston, Anthony Hopkins czy Cate Blanchett.

d15pvo7

Zobacz też: Chris Hemsworth przeszedł kolejną metamorfozę

d15pvo7

Podziel się opinią

Share

d15pvo7

d15pvo7