Trwa ładowanie...
angelina jolie
02-10-2013 08:34

''Unbroken'': Angelina Jolie reżyseruje w Australii

''Unbroken'': Angelina Jolie reżyseruje w Australii
d39978b
d39978b

Drugi projekt reżyserski *Angeliny Jolie powstanie w Australii.*

Aktorka przygotowuje ze swoim partnerem życiowym Bradem Pittem film "Unbroken". Dla Angeliny Jolie będzie to drugie przedsięwzięcie w roli reżyserki, a ojciec jej dzieci - po raz kolejny zajmie się produkcją z ramienia swojego studia Plan B.
Film będzie adaptacją powieści "Unbroken: A World War II Story of Survival, Resilience, and Redemption" Laury Hillenbrand. Książka wydana w Polsce pod tytułem "Niezłomny" opisuje losy Louisa Zamperiniego (w tej roli zobaczymy Jacka O'Connella), byłego olimpijczyka, którego samolot roztrzaskał się w czasie II wojny światowej. Zamperini wraz z dwójką ocalałych dryfował po wodach Pacyfiku przez 47 dni. W końcu został wyłowiony przez japońską flotę. Na lądzie trafił do obozu jenieckiego, w którym był torturowany przez komendanta-sadystę. Pod koniec wojny Zamperini odzyskał wolność, jednak później przez wiele lat borykał się z problemami będącymi wynikiem powojennej traumy.

W obsadzie oprócz O'Connella znaleźli się już również Garrett Hedlund i Domhnall Gleeson. Ostatnią wersję scenariusza napisali bracia Joel i Ethan Coenowie.

Zdjęcia rozpoczną się 21 października i będą kręcone w Australii. Premiera planowana jest na Gwiazdkę 2014 roku.

Jolie już wkrótce będzie można zobaczyć w bajce "Malificent".

d39978b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39978b