Trwa ładowanie...

Ups! Arka odpłynęła...: ''Chciałbym być pingwinem!'' Olaf Lubaszenko odkrywa "drugie ja"

Ups! Arka odpłynęła...: ''Chciałbym być pingwinem!'' Olaf Lubaszenko odkrywa "drugie ja"Źródło: mat. dystrybutora
d2lvyaz
d2lvyaz
Od 2 maja w kinach można oglądać przezabawną animację „Ups! Arka odpłynęła…” – komedię o zwierzakach-pluszczakach, które nie załapały się na arkę, bo... nie było ich na liście. Przy okazji nagrywania dubbingu do filmu, gwiazdy polskiej wersji językowej postanowiły ujawnić swoje „wewnętrzne zwierzę”.

ZOBACZ NASZĄ RELACJĘ Z PREMIERY:

Z nowego materiału promującego „Ups!” dowiecie się, jak drapieżna potrafi być Małgorzata Foremniak. Dlaczego Artur Barciś chce zadziobać Cezarego Żaka? A do tego wszystkiego szczere wyznanie Olafa Lubaszenki, który chciałby być… pingwinem! Takim z długimi rączkami i przeciwstawnym kciukiem. Zapraszamy do zabawy i oglądania.

Olaf Lubaszenko chciałby być… pingwinem!

Nadciąga potop i wkrótce całą Ziemię zaleje woda. Jedynym ratunkiem dla zwierząt jest miejsce na Arce Noego, której kapitanem został wyniosły Król Lew. Niestety, paru nieboraków nie znalazło się na liście upoważniającej do wejścia na pokład i teraz mają… przechlapane.

Olaf Lubaszenko o swoim powrocie do aktorstwa:

Uroczy stwór o imieniu Fini, przedstawiciel tajemniczego gatunku pluszczaków, wspierany przez trójkę innych pechowców bez biletu wstępu na Arkę, zmaga się z nadciągającą powodzią oraz parą gryfów-głodomorów, które… mają smaka na pluszczaka.

Zwiastun filmu:
d2lvyaz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lvyaz