Trwa ładowanie...
tomasz stockinger
21-02-2011 10:29

V Mistrzostwa Aktorów w Pływaniu: znamy zwycięzców!

V Mistrzostwa Aktorów w Pływaniu: znamy zwycięzców!Źródło: AKPA
d297cnx
d297cnx

Granie w serialach to ciężka praca, która wymaga świetnej kondycji i wielu praktycznych umiejętności. Nie dziwne więc, że aktorzy chętnie uprawiają sporty. W Ośrodku Sportu i Rekreacji w Wawrze odbyły się coroczne Mistrzostwa Aktorów w Pływaniu.

Niektórzy udowadniali, że czują się jak ryba w wodzie, a inni doszkalali swe nabyte dawno temu umiejętności pływackie.

Mnie pływania nauczył ojciec kiedy byłam małą dziewczynką - zdradziła Sylwia Wysocka z serialu "Plebania". Od małego pływał też Krzysztof Hanke. Mieszkałem w miasteczku, gdzie był basen i pływanie było sprawą honorową. Kto nie umiał pływać był wyśmiewany przez rówieśników - przyznał aktor, którego ciągle można oglądać w powtórkach zabawnego serialu o Śląsku "Święta wojna".

Nieznacznie gorszy na pływackim torze Tomasz Stockinger z "Klanu" nauczył się pływać w wieku pięciu lat Byłem z mamą na plaży. Bawiłem się w wodzie dmuchaną piłką i na niej pływałem. Nagle piłka mi uciekła, a ja odkryłem, że jej nie potrzebuję by utrzymać się na wodzie - wspominał.

Jego młodsza koleżanka Agata Załęcka w wieku jedenastu. Poszłam na basen z kołem ratunkowym, ale jak zobaczyłam, że jakaś dziewczynka potrafi pływać, bez żadnej pomocy, to postanowiłam spróbować. Okazało się, że to nie jest takie trudne - mówiła młoda aktorka.

d297cnx

To tylko część historii opowiadanych między kolejnymi startami, bo tak naprawdę w mistrzostwach aktorów w pływaniu nie chodzi o nagrody, a o spotkanie w doborowym towarzystwie i dobrą zabawę.

Niemniej jednak, zwycięzcy zostali wyłonieni. W starszej grupie wiekowej, w kategorii pań na najwyższym stopniu podium stanęła Sylwia Wysocka (Barbara Wojciechowska z "Plebanii"), a w gronie panów najlepszy okazał się Krzysztof Hanke (Bercik Dworniok ze „Świętej wojny”).

W młodszej grupie wiekowej, zwyciężczynią została Justyna Sieniawska, znana z roli ekspedientki działu z kapeluszami w filmie "Karolcia", dziewczyny na plaży z serialu "Dwie strony medalu" i reporterki z "Ciacha". W kategorii panów, deklasując rywali we wszystkich sześciu kategoriach, zwycięzcą został Piotr Duda, którego na ekranie podziwiać mogliśmy m.in. jako członka sekty w "Plebanii" i polskiego yeti w filmie "Trzy minuty. 21:37".

Zapraszamy do obejrzenia relacji z V Mistrzostw Aktorów w Pływaniu:

** [

JAK DZIŚ WYGLĄDAJĄ POSTACIE Z "KEVINA" ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-dzis-wygladaja-bohaterowie-kevina-6025276617331841g )**

d297cnx

**[

CZY LAMIA Z "SEKSMISJI" MOCNO SIĘ ZMIENIŁA? ]( http://film.wp.pl/pamietacie-seksmisje-6025276006806657g ) * * [

EROTYCZNA PRZESZŁOŚĆ JOANNY KRUPY ]( http://teleshow.wp.pl/gid,13101910,img,13102011,kat,1024835,title,Joanna-Krupa-wystapila-w-erotycznym-filmie-Sno op-Dogga,galeria.html ) * *[

WALDUŚ Z "KIEPSKICH" WZIĄŁ ŚLUB! FOTO! ]( http://teleshow.wp.pl/swiat-wedlug-kiepskich-waldus-sie-ozenil-6026602722247809g )**

d297cnx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d297cnx