Trwa ładowanie...

We wtorek za filmy płacisz tylko 3 zł

Share
We wtorek za filmy płacisz tylko 3 złŹródło: Orange
daao5cd

Mistrzowie gatunku - Sławomir Kryński i Juliusz Machulski - przypominają kto jest podejrzany, a kto zakochany i ile wazy koń trojański. Sprawią, że Twój wtorek też będzie happy!

Od 9 lipca co tydzień - we wtorek - obejrzysz trzy filmy za trzy złote każdy w Telewizji Tu i Tam na portalu orange.pl. W ramach akcji „happy wtorek” pokażemy Ci najlepsze polskie komedie, filmy familijne, doskonałe kino akcji czy romantyczne historie.

daao5cd

Dzisiaj stawiamy na polskie komedie. Obejrzyj komedię „Podejrzani zakochani” w reżyserii Sławomira Kryńskiego. Jest to historia pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji i dowcipnych dialogów, w której wystąpiły takie gwiazdy jak: Sonia Bohosiewicz, Bartek Kasprzykowski czy Weronika Książkiewicz.

Pozycją obowiązkową dla fanów wielowątkowej intrygi i komedii pomyłek będzie też starsza produkcja Kryńskiego - „To nie tak jak myślisz kotku”, w której Jan Frycz i Katarzyna Figura próbują zapobiec małżeńskiej katastrofie - w niekonwencjonalny sposób.

W zestawieniu „happy wtorkowym” nie może zabraknąć filmu mistrza gatunku - Juliusza Machulskiego - „Ile waży koń trojański?”. Twórca takich hitów jak „Seksmisja”, „Kingsajz” czy „Kiler” tym razem „wziął się” za komedię romantyczną. Nie jest to jednak typowy, słodki obraz. Jak się okazało, reżyser ma sentyment do filmowych podróży w czasie. Tym razem przenosi widza do schyłkowego okresu PRL-u. W tej produkcji znajdziesz wszystko: innowacyjny scenariusz, doskonałe dowcipy sytuacyjne i nowe oblicze Roberta Więckiewicza.

daao5cd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
daao5cd