Trwa ładowanie...

Weinstein: w Hollywood role za seks to norma

Producent Harvey Weinstein po raz pierwszy przyznał, że proponował aktorkom role w filmach w zamian za seks. – Wszyscy tak zawsze robili i dalej robią – dodał.

Weinstein: w Hollywood role za seks to normaŹródło: Materiały prasowe
d1u7v7u
d1u7v7u

W wywiadzie dla portalu Spectator producent Harvey Weinstein po raz pierwszy przyznał, że oferował aktorkom pracę w filmach za usługi seksualne.

Weinstein bronił się: - Byłem biedny, brzydki i byłem Żydem i całe życie musiałem walczyć, by gdzieś zajść. Żadna dziewczyna nie chciała na mnie spojrzeć, póki nie zostałem producentem filmowym w Hollywood. Więc tak: oferowałem im role w filmach za seks. Tak jak wszyscy wokół mnie. I dalej to robią. Ale nigdy siłą nie położyłem się na żadnej kobiecie.

Przypomnijmy, że Weinstein został oskarżony o molestowanie przez ponad 75 kobiet. Jest także oskarżony o domniemany gwałt z 2006 r. i dwie inne napaści seksualne za które grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności. Producent nie przyznał się dotąd do zarzucanych mu czynów, a w poniedziałek, 9 lipca, został zwolniony za kaucją z sądu i wrócił do aresztu domowego.

d1u7v7u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1u7v7u