WP

Wielki powrót musicalu "Mamma Mia". Przebije popularnością pierwszą część? Zobaczcie nowe zwiastuny

Jeden z najpopularniejszych filmowych musicali ostatnich lat powraca. "Mammia Mia: Here We Go Again!" na ekranach polskich kin już w lipcu 2018 r. W sieci pojawiły się właśnie 2 nowe zwiastuny. Czy zapowiadają murowany hit? Oceńcie sami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Mammia Mia: Here We Go Again!" okaże się hitem?
"Mammia Mia: Here We Go Again!" okaże się hitem? (Materiały prasowe)
WP

W kolejnej części rozśpiewanej komedii Sophie (Amanda Seyfried) spotyka się na greckiej wyspie Kalokairi z przyjaciółkami swojej matki Donny (Meryl Streep), z Rosie (Julie Walters) i Tanyą (Christine Baranski). Dziewczyna ogłasza im, że jest w ciąży i obawia się, że nie da rady sama wychować dziecka. Kobiety oferują swoją pomoc. Donna może liczyć również na wsparcie swoje męża Sama (Pierce Brosnan) oraz byłych partnerów: Harry'ego (Colin Firth) i Billa (Stellan Skarsgard). Wszyscy zaczynają opowiadać historię nastoletniej Donny, która została matką w młodym wieku i samodzielnie wychowywała dziecko, jednocześnie prowadząc grecką willę oraz śpiewając w girls bandzie.

"Mammia Mia: Here We Go Again!" - Zwiastun nr 1

WP

Podobnie jak w pierwszej części motywem przewodnim będą piosenki zespołu ABBA. Na ekranie po raz kolejny zobaczymy plejadę gwiazd. W filmie zagrają m.in. Meryl Streep, Pierce Brosnan, Dominic Cooper, Colin Firth, Cher, Julie Walters i Amanda Seyfried.

"Mammia Mia: Here We Go Again!" - Zwiastun nr 2

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP