Trwa ładowanie...

''Winter's Tale'': Russell Crowe i Will Smith u Akivy Goldsmana

Share
''Winter's Tale'': Russell Crowe i Will Smith u Akivy Goldsmana
d27nlag

<a href="http://film.wp.pl/russell-crowe-6032125044032641c">Russell Crowe</a> i <a href="http://film.wp.pl/will-smith-6032129682465409c">Will Smith</a> zagrają główne role w debiucie reżyserskim uznanego scenarzysty i laureata Oscara, Akivy Goldsmana.

Scenarzysta "Pięknego umysłu" przeniesie na duży ekran powieść Marka Helprina "Winter's Tale". Akcja książki z 1983 roku rozgrywa się na początku XX wieku, w zimowej scenerii Nowego Jorku. Bohaterami powieści są włamywacz Peter Lake oraz Beverly Penn, młoda dziedziczka fortuny, którą Peter poznaje podczas rabowania jej domu. Peter zakochuje się w Beverly, jednak jego wybranka niebawem umiera na gruźlicę. Zdruzgotany i zdesperowany Peter postanawia zrobić wszystko, aby cofnąć czas.

Russell Crowe zagra gangstera, a Will Smith - sędziego.

d27nlag

Akiva Goldsman napisał scenariusz adaptacji. Zadebiutuje również w roli reżysera. Budżet projektu zaplanowany jest na 75 milionów dolarów. Projekt powstaje dla wytwórni Warner Bros. Zdjęcia rozpoczną się na przełomie września i października.

Goldsman napisał scenariusz thrillera science fiction "Jestem legendą", w którym w roli głównej wystąpił Smith. Z Crowe'em scenarzysta spotkał się wcześniej na planie dramatów "Piękny umysł" i "Cinderella Man".

d27nlag

Podziel się opinią

Share
d27nlag
d27nlag