Trwa ładowanie...
d2eu1bd

"Wojownicze żółwie Ninja: wyjście z cienia" oraz "Jak uratować mamę" premierowo w kinach sieci Multikino

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Wojownicze żółwie Ninja: wyjście z cienia" oraz "Jak uratować mamę" premierowo w kinach sieci Multikino
(getty)
d2eu1bd

3 czerwca br. w kinach sieci Multikino premierę będą miały *"Wojownicze żółwie Ninja: wyjście z cienia" oraz animacja "Jak uratować mamę". Dzięki akcji "Rodzina do kina" rodzic przy zakupie biletu ulgowego dla dziecka na ten sam film, za swój zapłaci 3 zł mniej od ceny normalnej.*

Celem akcji „Rodzina do kina” jest zachęcenie rodzin z dziećmi do wspólnego spędzania czasu w kinie oraz popularyzowanie oglądania filmów na dużym ekranie. Obejrzany w gronie najbliższych film to inspiracja do ciekawych rozmów oraz przemyśleń, a spędzony w kinie czas to okazja do integracji i budowania rodzinnych więzi. Ambasadorami akcji „Rodzina do kina” są aktorzy Aneta Todorczuk-Perchuć oraz Marcin Perchuć z córką Zosią i synem Stasiem oraz blogerzy Maria i Jakub Paskowie z córką Gabrysią, prowadzący najpopularniejszy blog parentingowy oczekujac.pl.

W czerwcu sieć Multikino w ramach akcji „Rodzina do kina” zaprasza między innymi na film „Wojownicze żółwie Ninja: wyjście z cienia” oparty na popularnej serii o wojowniczych żółwiach ninja. Tym razem czterech wojowniczych śmiałków stanie w obronie zagrożonego miasta. Donatello, Michaelangelo, Raphael i Splinter będą musieli zmierzyć się z niebezpieczeństwem, o jakim nawet nie śnili. Ponadto premierę będzie miał pierwszy od pięciu lat polski pełnometrażowy film animowany „Jak uratować mamę”. Został on uznany za Najlepszą Animację na New Media Film Festival w Los Angeles oraz 5. Dada Saheb Phalke Film Festival 2015 w Indiach.

Dzięki akcji „Rodzina do kina” rodzic przy zakupie biletu ulgowego dla dziecka na ten sam film, za swój zapłaci 3 zł mniej od ceny normalnej. Bilety rodzinne mogą być nabyte maksymalnie przez dwoje rodziców lub opiekunów. Oferta obowiązuje przez cały tydzień na seanse rozpoczynające się do godziny 17.00, na filmy familijne 2D i 3D bez ograniczeń wiekowych.

d2eu1bd

Podziel się opinią

Share

d2eu1bd

d2eu1bd