Trwa ładowanie...

Wszyscy jesteśmy źle wychowani. Oficjalny plakat "7 uczuć" Marka Koterskiego (w kinach od 12 października)

Ta absolutnie wyjątkowa, ważna, mądra, wzruszająca, ale i pełna charakterystycznego dla Marka Koterskiego humoru produkcja pochwalić się może iście gwiazdorską obsadą. W postać Adasia Miauczyńskiego po raz pierwszy wcielił się Michał Koterski, spełniając tym samym swoje wielkie aktorskie marzenie

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wszyscy jesteśmy źle wychowani. Oficjalny plakat "7 uczuć" Marka Koterskiego (w kinach od 12 października)Źródło: Materiały prasowe
d33x637
d33x637

"7 uczuć” to najnowszy film Marka Koterskiego oparty na tak zaskakującym i brawurowym pomyśle, że nie chcemy go zdradzać, aby nie popsuć przeżywania siedmiu uczuć. Natomiast śmiało można powiedzieć, że czegoś takiego w światowej kinematografii jeszcze nie było!. Jego rodziców brawurowo zagrali Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz.

W pozostałych rolach zobaczymy m.in.* Marcina Dorocińskiego, Katarzynę Figurę, Małgorzatę Bogdańską, Gabrielę Muskałę, Roberta Więckiewicza, Andrzeja Chyrę, Tomasza Karolaka, Sonię Bohosiewicz, Joannę Kulig, Łukasza Simlata, Edytę Herbuś, Magdalenę Cielecką, Cezarego Pazurę i wielu innych artystów.*

Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.

Operatorem filmu "7 uczuć” jest nagrodzony w Gdyni za "Letnie przesilenie” Jerzy Zieliński, który z Markiem Koterskim współpracował przy jego ostatnim filmie "Baby są jakieś inne”. Scenografia to dzieło Przemysława Kowalskiego ("Dzień świra”, "Wszyscy jesteśmy Chrystusami”), zaś kostiumy i charakteryzacja – Justyny Stolarz ("Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, "Służby specjalne”) i Tomasza Matraszka ("Ostatnia rodzina”, "Volta”). Montażem zajmuje się również współpracująca na stałe z Markiem Koterskim – Ewa Smal.

d33x637

Film wyprodukowany został przez Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych (producent: Włodziemirz Niderhaus), w koprodukcji ze Studiem Produkcyjnym Orka Sp. z o.o. i dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Za dystrybucję w Polsce odpowiada Kino Świat.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Film 7 uczuć w projekcie PLAN FILMOWY

Projekt PLAN FILMOWY powstał w 2017 roku, dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jest to inicjatywa Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych.* Jego obecna III edycja to wyjątkowa scenografia, kostiumy i rekwizyty, które przenoszą zwiedzających w czasie i pozwalają poczuć atmosferę miejsca, w którym na co dzień pracują twórcy filmowi.* Narracja zwiedzania prowadzi przez kolejne etapy powstawania filmu i przybliża najciekawsze aspekty produkcji filmowej. Przestrzeń PLANU FILMOWEGO wyposażona została w multimedia między innymi strefę VR. W program zwiedzania włączone są także projekcje materiałów making of z planów filmowych.

PLAN FILMOWY, który można zwiedzać w halach Wytwórni został podzielony na dwie części – scenograficzną i kostiumową. Ekspozycja zajmuje łącznie 800 metrów kwadratowych. W części scenograficznej odtworzono dekoracje z kilku produkcji fabularnych. Na wystawie można zobaczyć m.in. scenografię z najnowszego filmu Marka Koterskiego pt. "7 uczuć” i wejść do świata najnowszej odsłony przygód Adasia Miauczyńskiego na ponad miesiąc przed kinową premierą tej produkcji.

d33x637

Zwiedzający mogą również zajrzeć do wnętrz królewskich komnat z filmowego cyklu "Historia w ożywionych obrazach”. Wszystkie elementy dekoracji i rekwizyty przygotowane są z dbałością o najmniejsze szczegóły. Uzupełnieniem zwiedzania niezwykłej scenografii jest multimedialna projekcja, która dzięki technologii VR pozwala zwiedzającym przenieść się na plan filmowy i będąc w samym środku wydarzeń obserwować nagrywanie ujęć i pracę ekipy filmowej.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d33x637
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33x637