Trwa ładowanie...

1. edycja konkursu społeczności filmowej zakończona!

Z początkiem kwietnia w serwisie film.wp.pl została uruchomiona nowa społeczność filmowa, a wraz z nią wyjątkowy ruszył ****. Dzisiaj prezentujemy jego wyniki!

Share
1. edycja konkursu społeczności filmowej zakończona!Źródło: http://spolecznosc.film.wp.pl/
d3t3s05

Od 10 kwietnia do 10 maja 2012 roku, wszyscy zarejestrowani internauci, którzy uzupełniali naszą bazę filmową (dodając i edytując filmy oraz osoby związane z kinem, pisząc newsy, recenzje i felietony), mieli szansę na zdobycie pakietów zawierających filmy na DVD, książki oraz inne gadżety filmowe.

Przez okrągły miesiąc trwała zażarta rywalizacja, której owocem są znakomicie uzupełnione przez użytkowników profile osób oraz strony związane z danym filmem. Wszystkim nowym i aktywnym członkom społeczności serdecznie dziękujemy za udział *, a poniżej zamieszczamy *listę laureatów - skontaktujemy się z nimi mailowo. Sprawdź, czy jesteś jedną z nagrodzonych osób!

1. correander - 2053 pkt.
2. Wiciu - 2039 pkt.
3. 12ajznx02 - 1237 pkt.
4. kielbikp - 1177 pkt.
5. katamaryna - 786 pkt.
6. KatieJ - 513 pkt.
7. Alicja Lipińska - 484 pkt.
8. mmroziuk - 481 pkt.
9. mattisd6 - 436 pkt.
10. Łukasz Szulc - 436 pkt.

Nagrody:

Pakiet I – dla osób od miejsca 1 do 5 włącznie:

1 x DVD "Przygody TinTina"
1 x DVD „Giganci ze stali”
1 x Książka „Kupiliśmy ZOO
1 x Kubek WP
1 x smycz WP
3 x plakaty filmowe-niespodzianki

d3t3s05

Pakiet II - dla osób od miejsca 6 do 10 włącznie:

1 x DVD „Giganci ze stali”
1 x DVD "Wyścig z czasem"
1 x Książka „Kupiliśmy ZOO
1 x Kubek WP
1 x smycz WP
3 x plakaty filmowe-niespodzianki

Dla osób, które nie zmieściły się w pierwszej dziesiątce mamy dobrą wiadomość. Już w przyszłym tygodniu rusza jego druga runda, w których do wygrania będą jeszcze atrakcyjniejsze nagrody! Zachęcamy do udziału!

Poniżej przypominamy, jakie możliwości stwarza uczestnictwo w nowej społeczności filmowej Wirtualnej Polski:

Możesz zaprezentować siebie, tworząc profil i uzupełniając informacje o sobie. Dzięki profilowi z łatwością nawiążesz znajomości z innymi miłośnikami kinematografii. Znajdź osoby o podobnym guście filmowym, komentuj, oceniaj, dyskutuj na forum, dodawaj innych do grona znajomych.

Buduj z nami serwis! Zostań autorem stron o filmach i osobach, publikuj swoje teksty i twórz unikatowe filmozbiory. Bierz udział w innych konkursach, przeznaczonych dla zarejestrowanych i aktywnych użytkowników. Sprawdź swoją wiedzę filmową, baw się i wygrywaj nagrody.

Bądź aktywny! Zdobywaj punkty i pnij się na szczyt rankingów. Oceniaj filmy, poznaj rekomendacje filmowe, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Dzięki nam już zawsze będziesz wiedzieć, co oglądać w piątkowy wieczór lub na imprezie z przyjaciółmi.

d3t3s05
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t3s05