22-letnia Liza Arzamasova zatrzymana przez moskiewską policję. Myśleli, że aktorka jest 10 lat młodsza

Pewnie wielu z pełnoletnich internautów jest mile zaskoczonych, kiedy przy kasie sprzedawca pyta ich o wiek. Dla dorosłych, a szczególnie kobiet, nie ma chyba lepszego komplementu. Jednak zbyt młody, a przy tym atrakcyjny wygląd może okazać się przyczyną sporych nieporozumień.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorka Liza Arzamasova na pewno często słyszy pytanie o dowód osobisty
Aktorka Liza Arzamasova na pewno często słyszy pytanie o dowód osobisty (Instagram.com)

Ostatnio przekonała się o tym rosyjska aktorka Liza Arzamasova. 22-latkę zatrzymała moskiewska policja, ponieważ funkcjonariusze byli przekonani, że samochód prowadzi dziecko. Patrząc na jej zdjęcia, naprawdę trudno ich winić za pomyłkę.

Kilka lat temu doszło do podobnego zdarzenia z udziałem jej amerykańskiej koleżanki po fachu. W 2013 roku obsługa lotniska w Los Angeles pomyliła 31-letnią Rachel Bilson z niepełnoletnią.

Liza Arzamasova urodziła się 17 marca 1995 roku w Moskwie. Do tej pory zagrała w 21 filmach i serialach. Dzięki niewinnej urodzie często pojawia się w rolach o wiele młodszych bohaterek. Aktorka jest również aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje prawie 340 tys. internautów.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.