Trwa ładowanie...
Liza Arzamasova

22-letnia Liza Arzamasova zatrzymana przez moskiewską policję. Myśleli, że aktorka jest 10 lat młodsza

Pewnie wielu z pełnoletnich internautów jest mile zaskoczonych, kiedy przy kasie sprzedawca pyta ich o wiek. Dla dorosłych, a szczególnie kobiet, nie ma chyba lepszego komplementu. Jednak zbyt młody, a przy tym atrakcyjny wygląd może okazać się przyczyną sporych nieporozumień.

Share
22-letnia Liza Arzamasova zatrzymana przez moskiewską policję. Myśleli, że aktorka jest 10 lat młodsza
Źródło: Instagram.com
d23rgie

Ostatnio przekonała się o tym rosyjska aktorka Liza Arzamasova. 22-latkę zatrzymała moskiewska policja, ponieważ funkcjonariusze byli przekonani, że samochód prowadzi dziecko. Patrząc na jej zdjęcia, naprawdę trudno ich winić za pomyłkę.

Kilka lat temu doszło do podobnego zdarzenia z udziałem jej amerykańskiej koleżanki po fachu. W 2013 roku obsługa lotniska w Los Angeles pomyliła 31-letnią Rachel Bilson z niepełnoletnią.

Liza Arzamasova urodziła się 17 marca 1995 roku w Moskwie. Do tej pory zagrała w 21 filmach i serialach. Dzięki niewinnej urodzie często pojawia się w rolach o wiele młodszych bohaterek. Aktorka jest również aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje prawie 340 tys. internautów.

d23rgie

Podziel się opinią

Share
d23rgie
d23rgie