Trwa ładowanie...
al pacino

Al Pacino czuje się niekomfortowo

Share
Al Pacino czuje się niekomfortowo
d3yy1aa

W sieci pojawił się pierwszy klip z filmu "The Humbling" z Alem Pacino i Gretą Gerwig w rolach głównych.

Obraz powstał na podstawie powieści Philipa Rotha, "Upokorzenie". Bohaterem dzieła jest aktor, którego w latach młodości, dzięki występom na deskach nowojorskich teatrów, otaczała sława. Teraz brakuje mu już pewności siebie. Wpada w kryzys, a jedynym ratunkiem wydaje się być ucieczka poza miasto. W jego życiu pojawia się też dużo młodsza kobieta, jednak znajomość z nią nie będzie klasyczną historią miłosną.

W rolach głównych wystąpili Al Pacino i Greta Gerwig. W obsadzie znaleźli się też Dianne Weist, Nina Arianda, Kyra Sedgwick oraz Mandy Patinkin.

d3yy1aa

Za kamerą dzieła stanął Barry Levinson ("Rain Man"), który pracował już z Pacino na planie obrazu "Jack, jakiego nie znacie".

Fragment, który można zobaczyć poniżej, przedstawia Gretę Gerwig prowadzącą rozmowę ze swoją byłą partnerką, która teraz zmieniła płeć i jest mężczyzną. Konwersacji przysłuchuje się Al Pacino.

Światowa premiera "The Humbling" odbędzie się 30 sierpnia w trakcie 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji (27 sierpnia - 6 września). Obraz znalazł się też w programie sekcji Special Presentations podczas tegorocznego Toronto International Film Festival (4-14 września).

d3yy1aa

Podziel się opinią

Share
d3yy1aa
d3yy1aa