Trwa ładowanie...
d1h4g8w

Aleksandra Justa-Zamachowska zmieniła nazwisko. Chce całkowicie zapomnieć o małżeństwie ze Zbigniewem Zamachowskim?

5 lat temu o ich rozwodzie pisały wszystkie media. Małżeństwo Zamachowskich, uważane powszechnie za wzorowe i nierozerwalne, nie wytrzymało próby czasu. Aktor zdradził żonę z Moniką Richardson. Dla Aleksandry Justy-Zamachowskiej był to bolesny cios. Aktorka doszła już jednak do siebie i zrobiła wszystko, by zapomnieć o byłym mężu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aleksandra Justa, Zbigniew Zamachowski
Aleksandra Justa, Zbigniew Zamachowski (AKPA)
d1h4g8w

Jak podaje "Życie na gorąco", 47-letnia Aleksandra Justa załatwiła ostatnie formalności, by usunąć nazwisko byłego męża ze swoich aktualnych dokumentów. Znajomi aktorki podkreślali, że w życiu zawodowym i prywatnym zawsze używała panieńskiego nazwiska.

- Pani Aleksandra ostatecznie postanowiła uporządkować wszelkie sprawy i wymieniła wszystkie dokumenty, w których widniało przy niej nazwisko aktora – podaje tygodnik.

Aleksandra Justa AKPA
Aleksandra Justa

Rozwód Aleksandry Justy i Zbigniewa Zamachowskiego był jednym z najgłośniejszych w branży artystycznej. Aktora krytykowano, że porzucił rodzinę dla innej kobiety. Zdradzonej i porzuconej żonie szczerze współczuto. Dla Justy był to trudny czas. Wpadła w depresję, przestała o siebie dbać.

d1h4g8w

Ale załamanie nie trwało długo. Po latach grania w serialach telewizyjnych Justa wróciła na duży ekran za sprawą Andrzeja Wajdy, który obsadził ją w "Powidokach". Aktorka zagrała również w głośnej "Sztuce kochania".

d1h4g8w

Podziel się opinią

Share

d1h4g8w

d1h4g8w