Trwa ładowanie...
d3uy27o
Aktualności

Biust, który wygrał Oscary 2017. Kim jest siostra Ryana Goslinga?

Afera kopertowa aferą kopertową, ale największe zainteresowanie wywołała partnerka Ryana Goslinga. Szybkie śledztwo internautów wykazało, że to jego starsza siostra Mandi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Biust, który wygrał Oscary 2017. Kim jest siostra Ryana Goslinga?
(Getty Images)
d3uy27o

Chyba nie ma wątpliwości, dlaczego Mandi Gosling zwróciła uwagę fotoreporterów. Co ciekawe, dla 40-latki nie była to pierwsza oscarowa impreza, na której towarzyszyła słynnemu bratu.

onstage during the 89th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 26, 2017 in Hollywood, California. Getty Images
onstage during the 89th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 26, 2017 in Hollywood, California.

Mandi przeszła po czerwonym dywanie z Goslingiem oraz ich matką w 2007 roku. Ryan był wówczas nominowany w kategorii „Najlepszy aktor pierwszoplanowy” za rolę w filmie „Szkolny chwyt” w reżyserii Ryana Flecka. Jednak dopiero teraz, dzięki gigantycznemu dekoltowi, Mandi znalazła się w centrum zainteresowania mediów i internautów.

attend the 79th Annual Academy Awards held at the Kodak Theatre on February 25, 2007 in Hollywood, California. Getty Images
attend the 79th Annual Academy Awards held at the Kodak Theatre on February 25, 2007 in Hollywood, California.

Po rozwodzie rodziców Ryan i Mandi zamieszkali razem z matką. Przyszły aktor miał wtedy 13 lat. W jednym z wywiadów Ryan podziękował starszej siostrze za to, że nauczyła go „myśleć jak dziewczyna. Na co dzień 40-letnia Mandi Gosling mieszka w Los Angeles i jest producentką telewizyjną.

Getty Images

W tym roku Ryan Gosling był nominowany w kategorii „Najlepszy aktor pierwszoplanowy” za rolę w filmie "La La Land". Musical zdobył w sumie sześć statuetek, w tym dla najlepszego reżysera, Damiena Chazelle'a. O mały włos twórcy opuściliby Dolby Theatre z Oscarem dla najlepszego filmu. Niestety wręczający nagrodę Faye Dunaway i Warren Beatty otrzymali złą kopertę z wynikiem (więcej tutaj).

d3uy27o

Podziel się opinią

Share

d3uy27o

d3uy27o