Trwa ładowanie...
djhk22v

BloodRayne

Najnowsze informacje
2.5
(11 głosów)
Oceń:
djhk22v

"BloodRayne" to film pełen akcji, ale nie film sensacyjny. Znajdziesz w nim wiele przygód, ale nie jest to film przygodowy. Jego bohaterowie są źli i nieśmiertelni, ale nie jest to zwykły horror o wampirach. BloodRayne jest po prostu tym wszystkim naraz. Akcja, miłość, przygoda, walka dobra ze złem ? BloodRayne przeniesie Cię w miejscu i w czasie do Europy Wschodniej z 1723 roku.

Okrutny król Kagan trzyma w swym ręku całą władzę. Jeśli odnajdzie 3 ukryte skarby, na zawsze stanie się nieśmiertelny. Jest jednak nadzieja. Ma na imię Rayne i tylko ona może pokrzyżować plany Kagana. Rayne jest dhampirką - pół człowiekiem, pół wampirem. Jej matka padła ofiarą gwałtu Kagana.

Rayne chce jak najwięcej dowiedzieć się o swoim ojcu, odnaleźć go i zabić. Po matce odziedziczyła urodę i niektóre ludzkie słabości, po ojcu zaś zdolności właściwe tylko wampirom ? potrafi widzieć w ciemnościach, gdy zrobi się jej słabo, musi napić się krwi, nie lubi naturalnego światła. Dodatkowo, gdy zabije wystarczająco dużo osób, budzi się w niej prawdziwa żądza krwi. Bój się co to naprawdę może znaczyć...

BloodRayne
Tytuł oryginalny

BloodRayne

Gatunek

fantasy, akcji, horror

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2005

Czas trwania

93 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djhk22v
djhk22v
djhk22v