Trwa ładowanie...
d3201ar
Aktualności

Co Marzena Rogalska kocha w Polsce?

Znajomi Marzeny Rogalskiej jednym tchem wyliczają wszystkie jej zalety: pozytywnie zakręcona miłośniczka kotów, wulkan energii i dusza człowiek, do szaleństwa zakochana... w Polsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marzena Rogalska
Marzena Rogalska (Kapif.pl)
d3201ar

Dziennikarka od września 2009 roku prowadzi teleturniej Dzieciaki górą! Jest także współprowadzącą porannego programu "Pytanie na śniadanie" i kapitanem jednej z drużyn w show "Kocham Cię, Polsko" w TVP2.

Za co Marzena Rogalska kocha kraj nad Wisłą? --Za to, że już nie trzeba wyjeżdżać na Zachód, żeby było normalnie, choć oczywiście mam świadomość, że wielu ludziom nie żyje się tu lekko. Za mądre, odważne, zaradne kobiety. Za zdrowe, nie zmutowane jabłka, gruszki i śliwki, mleko i radosne kurczaki na podwórkach. Za wyjątkową atmosferę w Święta -- wyznaje nam dziennikarka. I dodaje, że Polaków podziwia za wielkie serce i solidarność -- na przykład podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. A w polskich facetach podoba jej się to, że potrafią czasem mile zaskoczyć. Natomiast najukochańszym miejscem na mapie Polski jest oczywiście dla dziennikarki Kraków.

Choć wydawało się, że Tomasz Kammel jest nie do zastąpienia, Rogalska świetnie się sprawdziła też w roli gospodyni "Dzieciaki górą". Ale trudno się dziwić. Gwiazda miała już doświadczenie w pracy z dziećmi w show "Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty" w TVP Plus.

d3201ar

Rogalska nie zgadza się też ze stereotypem, że maluchy są trudnymi, i niezdyscyplinowanymi partnerami na planie. --Uwielbiam pracować z dziećmi. Ich żywiołowość, energia i nieszablonowość dodają mi skrzydeł, inspirują, motywują, żeby dać z siebie wszystko, bo dzieci są najszczerszymi krytykami -- mówi Rogalska. I przyznaje, że dzieciaki wiele razy ją już zadziwiły.

--Śmiałością i poczuciem wartości, otwartością i dystansem do nas, dorosłych. Dziennikarka twierdzi, że nic jej tak nie poprawia nastroju, jak świadomość, że przed nią pracowity dzień w telewizji.

Nawet, jeśli musi wstać skoro świt, bo akurat prowadzi "Pytanie na śniadanie". --To bardzo orzeźwiająca świadomość, że od rana będę mogła rozmawiać na ważne, ciekawe tematy i mieć przyjemność spotykać interesujących ludzi -- podsumowuje.

d3201ar

Podziel się opinią

Share
d3201ar
d3201ar