Trwa ładowanie...
d26gokv

Co za ciało! 52-letnia Courteney Cox na plaży. Gwiazda "Przyjaciół" ciągle ma się czym pochwalić [FOTO]

Courteney Cox została sfotografowana podczas wypadu na plażę w Miami Beach. Towarzyszyły jej córka Coco oraz przyjaciółka. Na jednym zdjęciu widać, że aktorka miała przy sobie coś, co mogło być scenariuszem. Czyżby szykował się kolejny hit?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Courteney Cox
Courteney Cox (Forum)
d26gokv

Kiedy patrzy się na jej najnowsze zdjęcia, aż trudno uwierzyć, że Courteney Cox skończy w czerwcu 53 lata. To prawdziwe zrządzenie losu, że 30 lat temu skromna studentka architektury zdecydowała się diametralnie zmienić życie, rzuciła college i postanowiła spróbować swoich sił w show-biznesie.

East News

I, w przeciwieństwie do wielu innych początkujących artystek, dzięki determinacji i odrobinie szczęścia odniosła sukces. Chociaż nie ma się chyba czemu dziwić. Kobieta z taką urodą, prezencją, osobowością i talentem w Hollywood raczej nie zginie.

Forum

Choć dziś trudno w to uwierzyć, jako dziecko Cox miała wiele kompleksów. Uważała się za gorszą od rówieśników, miała wahania nastrojów i skłonność do wpadania w depresję.

Forum

Musiało minąć trochę czasu, nim w pełni zaakceptowała siebie. Ta niska samoocena spowodowana była tym, że w jej domu wiele mówiło się o urodzie. Zresztą do dziś wygląd jest dla niej niezwykle ważną kwestią.

East News

*- Moja mama była piękna, mój tata był niezwykle przystojnym mężczyzną. Kiedy dorastałam, nieustannie słuchałam rozmów dotyczących urody i atrakcyjności *– wspominała aktorka w „People”, tłumacząc bzika na punkcie wyglądu.

AFP

- Czuję presję związaną ze swoim wyglądem. Starzeję się i zauważam coraz więcej zmian – zwierzała się jakiś czas temu w magazynie „InStyle. Zauważyły to również plotkarskie magazyny, które od kilku lat piętnują aktorkę za częste wizyty w gabinetach medycyny estetycznej. Określenia w rodzaju „naciągnięta jak prześcieradło w wojsku” to dla aktorki codzienność.

Getty Images

W 2015 roku, po sześciu latach emisji, zdjęto z anteny jej serial „Cougar Town: Miasto kocic”. W tym samym roku aktorka odwołała ślub z muzykiem Johnnym McDaidem, wokalistą kapeli Snow Patrol. Ostatnim filmem z jej udziałem jest "Mothers and Daughters" z 2016 roku.

d26gokv

Podziel się opinią

Share

d26gokv

d26gokv