Trwa ładowanie...
d10t05d

Czarna lista prosto z Hollywood

Hollywoodzkie gwiazdy przedstawiły listę najbardziej obiecujących filmowych scenariuszy - tzw. Czarną listę. Tytuły szukają producentów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czarna lista prosto z Hollywood
d10t05d

Black List - Czarna lista - to jeden z najgorętszych tematów w Hollywood. To zestawienie projektów, które szukają pieniędzy na realizację. Lista ogłoszona została po raz 11. Za pomocą sieci - YouTube'a, Twittera - przedstawili ją m.in. Reese Witherspoon, Channing Tatum, Catherine Hardwicke, Damon Lindelof, Phil Lord i Christopher Miller. W tym roku w zestawieniu znalazło się 81 scenariuszy.

To właśnie poprzez Czarną listę do statuetek Oscara dotarły takie produkcje, jak "Slumdog. Milioner z ulicy" czy "Jak zostać królem".

Wśród nowych projektów znalazła się m.in. opowieść o szympansie Michaela Jacksona - Bubblesie. Taki film zrealizować chce Isaac Adamson. John Pollono planuje z kolei dramat "Stronger" o Jeffie Baumanie, mężczyźnie, który stracił obie nogi w wyniku zamachu bombowego w trakcie maratonu w Bostonie w 2013 roku, ale zdołał pomóc policji w znalezieniu sprawców. Bohaterem projektu Jeffreya Gelbera i Ryana Belenzona jest sportowiec Roger "The Rocket" Clemens.

d10t05d

Podziel się opinią

Share

d10t05d

d10t05d