Trwa ładowanie...

"Czarna skrzynka": francuskie kino sensacyjne w Telewizji WP już 15 lipca [WIDEO]

"Czarna skrzynka" z Jose Garcią i Marion Cotillard w rolach głównych to kolejny pełnometrażowy film, który poszerza ofertę Telewizji WP. Trzymająca w napięciu historia z gwiazdorską obsadą trafi na antenę w sobotę, 15 lipca.

"Czarna skrzynka": francuskie kino sensacyjne w Telewizji WP już 15 lipca [WIDEO]Źródło: Materiały prasowe
d1jlqzb
d1jlqzb

Arthur Seligman (Jose Garcia) ulega wypadkowi samochodowemu i zapada w śpiączkę. Budzi się w szpitalu w nieznanej mu miejscowości i z przerażeniem stwierdza, że nic nie pamięta. Ma również halucynacje. Nie potrafi zrozumieć, dlaczego znalazł się w pobliżu Cherbourga, skoro mieszka w Paryżu. Pielęgniarka Isabelle Kruger (Marion Cotillard)
mówi mu, że tuż po wypadku majaczył.

Obejrzyj zwiastun filmu: "Czarna skrzynka":

Kobieta zapisała jego chaotyczne, pozbawione sensu słowa. Na podstawie jej notatek Seligman próbuje przypomnieć sobie, co tak naprawdę się wydarzyło. Gdy czyta nieskładne zdania zapisane w czarnym notesie, w jego umyśle pojawiają się sugestywne obrazy, którym musi nadać sens... Scenariusz filmu powstał na podstawie opowiadania Tonino Benacquisty.

"Czarna skrzynka"
Gatunek: film sensacyjny
Kraj produkcji: Francja
Rok produkcji: 2005
Czas trwania: 90 min
Reżyseria: Richard Berry
Obsada: José Garcia, Marion Cotillard, Michel Duchaussoy, Bernard Le Coq, Héléna Noguerra, Gérald Laroche, Marysa Borini, Nathalie Nell, Lise Lamétrie, Pascal Bongard, Steve Campos, Hugo Brunswick, Dominique Bettenfeld, Alexandre Donders, Arnaud Maillard

Oglądaj "Czarna skrzynka"w telewizji WP 15.07 o 21:00 i 21.07 o 23:30.

d1jlqzb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jlqzb