Trwa ładowanie...
diabelska plansza ouija

"Diabelska plansza Ouija" rządzi w Ameryce

Share
"Diabelska plansza Ouija" rządzi w Ameryce
d32ygol

Horror "<a href="http://film.wp.pl/diabelska-plansza-ouija-6029219139641985c">Diabelska plansza Ouija</a>" zadebiutował na pierwszej pozycji amerykańskiego box office.

Dzieło zainspirowała gra planszowa o takiej samej nazwie. Składa się ona z planszy z literami, cyframi i słowami oraz trójkątnej wskazówki zamocowanej na dwóch rolkach i pionowej igły. Kiedy lekko położy się koniuszki palców na wierzchu wskazówki, ma ona poruszać się nad powierzchnią planszy i wskazywać litery tworzące przekaz. Zwolennicy gry mówią, że dzięki planszy Ouija można komunikować się z duchami zmarłych.

Zobacz zwiastun filmu "Diabelska plansza Ouija":

Bohaterami filmu są nastolatkowie, którzy opłakują śmierć koleżanki - Debbie (Shelley Henning). Okazuje się, że zgon dziewczyny nie był przypadkowy. Wcześniej również bawiła się planszą Ouija i to ona ją zabiła. W produkcji grają również Olivia Cooke, Daren Kagasoff, Douglas Smith, Bianca Santos i Ana Coto.

Film zarobił w trzy dni 20 milionów dolarów.

d32ygol

Druga i ostatnia nowość tego tygodnia to "John Wick" z Keanu Reevesem w roli głównej. Tytułowy Wick to płatny zabójca, który przeszedł na emeryturę. Gdy pewien bandyta zabija mu psa - prezent od zmarłej niedawno żony, odkopuje broń i wraca do fachu. Zemsta nie będzie jednak łatwa. John stanie oko w oko z mafijnym syndykatem. Sam stanie się celem.

Zobacz zwiastun film "John Wick":

W produkcji grają również Adrianne Palicki, Willem Dafoe, Bridget Moynahan, Ian McShane, Jason Isaacs, Alfie Allen, Lance Reddick, John Leguizamo i Michael Nyqvist. Za reżyserię odpowiadają Chad Stahelski i David Leitch. Autorem scenariusza jest Derek Kolstad.

Weekend przyniósł produkcji 14 milionów dolarów dochodu.

Oto pełne zestawienie:

d32ygol

1. "Diabelska plansza Ouija" - 20 milionów dolarów
2. "John Wick" - 14,1 miliona dolarów
3. "Furia" - 13 milionów dolarów
4. "Zaginiona dziewczyna" - 11,1 miliona dolarów
5. "Księga życia" - 9,8 miliona dolarów
6. "St. Vincent" - 8 milionów dolarów
7. "Aleksander - okropny, straszny, niezbyt dobry, bardzo zły dzień" - 7 milionów dolarów
8. "Dla ciebie wszystko" - 4,7 miliona dolarów
9. "Sędzia" - 4,3 miliona dolarów
10. "Dracula: Historia nieznana" - 4,3 miliona dolarów

Zobacz zwiastun filmu "Furia":

d32ygol

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32ygol
d32ygol