Trwa ładowanie...
d3c61oa

Dzień Dziecka z Listonoszem Patem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dzień Dziecka z Listonoszem Patem
(Monolith Films)
d3c61oa

Już w najbliższą niedzielę święto naszych pociech. Przygody sympatycznego listonosza to idealny film na rozpoczęcie kinowej przygody, Pat i kot Jess nie mogą się doczekać spotkania ze swoimi najmłodszymi fanami.

Dzień Dziecka w kinach to przede wszystkim specjalne pokazy filmów familijnych oraz animowanych. Każda z sieci przygotowała również dodatkowe atrakcje. Będą m.in. konkursy, kolorowanki i moc świetnej zabawy. Rodziców uspokajamy – na wizytę dzieci kina są przygotowane zarówno technicznie (przygaszone światła, odpowiednie nagłośnienie dla ucha dziecka), jak i logistycznie.

Poniżej lista kin, w których można świętować z dziećmi:
• Helios – 31 maja-1 czerwca
• Cinema City – 1-2 czerwca
• Multikino – 1 czerwca
• Wybrane kina jednosalowe

Sympatyczny listonosz Pat z małego spokojnego miasteczka zapragnie wziąć udział w niezwykle popularnym telewizyjnym show „Gwiazdą być!”. Czeka go więc wyprawa do wielkiego miasta w zwariowany świat gwiazd i telewizyjnych osobowości. Będzie to dla niego wielka i niebezpieczna przygoda. Na szczęście jak zwykle może liczyć na swoich starych przyjaciół z rodzinnego miasteczka oraz swawolnego kota Jessa, dzięki którym odkryje, że od sławy, kariery i świateł wielkiej metropolii stokroć cenniejsza jest grupa bliskich osób, z którymi nigdy nie można się nudzić.

d3c61oa

Podziel się opinią

Share

d3c61oa

d3c61oa