Trwa ładowanie...

''Facet (nie)potrzebny od zaraz'': Katarzyna Maciąg i Joanna Kulig spotkały się z widzami Kina Orange [wideo]

Share
''Facet (nie)potrzebny od zaraz'': Katarzyna Maciąg i Joanna Kulig spotkały się z widzami Kina Orange [wideo]
Źródło: Kino Orange
d3r9odh

14 lutego, tuż po walentynkowym seansie komedii "Facet (nie)potrzebny od zaraz", widzowie Kina Orange w Szczytnie, mieli niepowtarzalną okazję spotkać się z Katarzyną Maciąg i Joanną Kulig, odtwórczyniami głównych ról w filmie.

Aktorki odpowiadały na liczne, często zaskakujące pytania, zadawane przez publiczność oraz prowadzącego spotkanie Jacka Hopfera - na co dzień dziennikarza filmowego z Radia Olsztyn. Sala Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie pękała w szwach, chwila na rozdawanie autografów po spotkaniu przeciągała się w nieskończoność, a widzowie Kina Orange z chęcią ustawiali się też po pamiątkowe zdjęcia.

Zapraszamy do obejrzenia wideo podsumowującego spotkanie:

"Facet (nie)potrzebny od zaraz" to nowoczesna, niebanalna komedia o poszukiwaniu miłości i własnego ja w wielkim mieście oraz różnych, często zaskakujących obliczach relacji damsko-męskich. Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Dodatkowo sytuację świeżo upieczonej singielki komplikuje stary zakład, zgodnie z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na „starą pannę”, nie może przyjść samotnie na ślub Anny – koleżanki z lat szkolnych. Za namową przyjaciółki – Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać facetów, którzy byli kiedyś ważni w jej życiu i sprawdzić, czy gdzieś po drodze nie przegapiła wielkiej miłości i czy któryś z „byłych” nie jest tym jedynym. Sześciu facetów i dziewczyna, która wciąż nie znalazła prawdziwej miłości... A może miłość to nie wszystko?

d3r9odh

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r9odh
d3r9odh