Trwa ładowanie...

Gnomeo i Julia - jest już polski plakat!

Share
Gnomeo i Julia - jest już polski plakat!
Źródło: ITI Cinema
d3o1vmg

Zabawny, inteligentny, cudowny i zwariowany – tak o filmie pisała zagraniczna prasa, a już dziś w Serwisie Filmowym Wirtualnej Polski prezentujemy polski plakat do największej historii miłosnej wszech czasów, opowiedzianej z perspektywy... krasnali ogrodowych.

Film "Gnomeo i Julia" będzie wyświetlany w polskiej wersji językowej, a za sprawą najlepszych polskich aktorów, którzy użyczyli głosu bohaterom, wyśmienita zabawa gwarantowana:

Jako czarujący i błyskotliwy Gnomeo – Maciej Stuhr, piękna Natasza Urbańska jako delikatna i zadziorna Julia, prawdziwy łobuz Tybalt – przemówi głosem Borysa Szyca, Dżanetą – obsesyjnie romantyczną żabą została – Olga Omeljaniec, dystyngowaną Lady Modrabulwą – Anna Seniuk, elokwentnym inaczej Lordem Ogniomurem - Piotr Fronczewski, a Parysem - zarozumiałym miłośnikiem sztuki ogrodniczej Piotr Adamczyk.

W roli różowego i plastikowego Faflamingo wystąpił - Cezary Pazura, wpadającego wiecznie w kłopoty Bodzia zagrał Jarosław Boberek, a w Jelonka, który wydaje się mieć naprawdę mały rozumek wcielił się Bilguun Ariunbataar – jedyny w swoim rodzaju reporter U1Bator TV.

d3o1vmg

Wszyscy aktorzy bawili się na planie świetnie, w dużej mierze za sprawą wykorzystanych w filmie, największych przebojów Eltona Johna. A poniżej polski plakat filmu "Gnomeo i Julia":

(© ITI Cinema)

„Gnomeo i Julia” to komediowa adaptacja najbardziej znanego romansu wszech czasów, który tym razem zostaje przeniesiony w najmniej prawdopodobne realia - ogrodowych krasnali. Tak oto na kolorowym, wypełnionym różowymi flamingami, marmurowymi fontannami i plastikowymi palemkami podwórku, spotykają się Gnomeo i Julia i… zakochują się w sobie po czubki uszu, a raczej krasnalich czapek. Zanim jednak nastąpi happy end, wydawałoby się spokojny na co dzień ogródek, stanie się polem prawdziwej walki pomiędzy zwaśnionymi rodami czerwonych i niebieskich. Która strona wygra i czy wielka miłość przetrwa?

d3o1vmg

** [

BYŁA GENIALNYM DZIECKIEM. DZIŚ ZACHWYCA URODĄ ]( http://film.wp.pl/zlote-dziecko-hollywood-stalo-sie-kobieta-6025275677496449g )**

** [

MINĘŁO PONAD 20 LAT. ZOBACZ DZIŚ AKTORÓW Z ''I KTO TO MÓWI'' ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )*
*
[

NATASZA URBAŃSKA SZOKUJE STROJEM NA WIZJI! ]( http://teleshow.wp.pl/natasza-urbanska-szokuje-strojem-6021653568488065g )**

d3o1vmg

** [

CAŁA PRAWDA O MAĆKU Z "KLANU" ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )**

d3o1vmg

Podziel się opinią

Share
d3o1vmg
d3o1vmg