WP

Halle Berry zadebiutuje jako reżyserka

Laureatka Oscara, aktorka Halle Berry zadebiutuje jako reżyserka. Powstanie film "Bruised" o zawodniczce MMA.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Halle Berry zadebiutuje jako reżyserka i producentka "Bruised"
Halle Berry zadebiutuje jako reżyserka i producentka "Bruised" (East News)
WP

Halle Berry zadebiutuje jako reżyserka i producentka filmu "Bruised"

Halle Berry nie tylko zajmie fotel reżysera filmu "Bruised", ale również będzie producentką filmu i zagra główną rolę. Fabuła będzie dotyczyła zawodniczki MMA – Jackie. Kobieta przed laty porzuciła swojego sześcioletniego syna – Manny'ego. Teraz będzie musiała pokonać swoje wewnętrzne demony i zawalczyć nie tylko o kolejny sportowy tytuł, ale również o swoje dziecko.

Berry wyreżyseruje scenariusz autorstwa Michelle Rosenfarb. Chociaż przygotowania do produkcji nadal trwają, już wiadomo że w pracach do filmu wezmą udział wyspecjalizowani kaskaderzy, którzy wcześniej układali choreografię do serii filmów "John Wick".

WP

Halle Berry jest pierwszą Afroamerykanką - laureatką Oscara. Aktorka otrzymała nagrodę za pierwszoplanową rolę kobiecą w filmie "Czekając na wyrok" w 2001 roku. Halle Berry znana jest między innymi z serii filmów "X-Men" czy z filmu o Jamesie Bondzie "Śmierć nadejdzie jutro". Będzie ją można zobaczyć również w trzeciej części "Johna Wicka". 14 sierpnia aktorka skończyła 52 lata.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP