Trwa ładowanie...
lenny kravitz

''Igrzyska śmierci'': Lenny Kravitz o filmie [wideo]

Share
''Igrzyska śmierci'': Lenny Kravitz o filmie [wideo]
Źródło: Forum Film
d1j19eb

Obok gwiazd takich jak <a href="http://film.wp.pl/woody-harrelson-6083958138111105c">Woody Harrelson</a> czy <a href="http://film.wp.pl/donald-sutherland-6032130990891649c">Donald Sutherland</a>, we wchodzących na nasze ekrany w piątek 23 marca „<a href="http://film.wp.pl/igrzyska-smierci-6027628870959745c">Igrzyskach śmierci</a>” zagrał także słynny gwiazdor rocka, wokalista, instrumentalista, autor tekstów, kompozytor i producent muzyczny Lenny Kravitz, który już wcześniej zwrócił uwagę na swój aktorski talent w filmie „Cześć, skarbie” („Precious”, 2009).

Kravitz wcielił się tym razem w rolę Cinny, błyskotliwego stylisty, który wspomaga bohaterkę filmu Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) w jej zmaganiach podczas okrutnych Głodowych Igrzysk. – Myślę, że Cinna znalazł się pod urokiem swej podopiecznej i stara się jej pomóc nie jako zawodowiec, ale po prostu jako istota ludzka – mówił Kravitz.

Cinna, mimo że stanowi część ekipy, która służy futurystycznemu, totalitarnemu państwu Panem (ze stolicą w ociekającym luksusem, ekstrawaganckim Kapitolu), jest w gruncie rzeczy buntownikiem. Jest także jedną z pierwszych osób, które dostrzegą, że Katniss ma szansę stać się symbolem oporu i odegrać niebagatelną rolę w dziejach Panem. To dzięki niemu Katniss już w swoich pierwszych publicznych wystąpieniach zdobywa sympatię publiczności. I to on staje się przyjacielem, na którego dziewczyna może liczyć we wrogim Kapitolu.

d1j19eb

Katniss (Lawrence) pochodzi z Dwunastego Dystryktu, jednego z najbiedniejszych regionów w państwie Panem. Kiedy jej młodsza siostra zostaje wylosowana do udziału w Głodowych Igrzyskach, corocznym turnieju organizowanym przez bezwzględne władze, Katniss zgłasza się, by zająć jej miejsce. Transmitowane przez ogólnopaństwową telewizję Igrzyska przeżyć może tylko jeden uczestnik. Katniss musi więc zwyciężyć, jeśli kiedykolwiek jeszcze chce zobaczyć swoich bliskich. Aby osiągnąć cel, musi jednak dokonać rzeczy niemożliwych…

„Igrzyska śmierci” w kinach od 23 marca!

d1j19eb

Podziel się opinią

Share
d1j19eb
d1j19eb