Trwa ładowanie...
d1wygei

Jessica Barth znów będzie dziewczyną Teda

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jessica Barth znów będzie dziewczyną Teda
(mat. dystrybutora)
d1wygei

Jessica Barth powróci do swej roli w sequelu komedii "Ted" w reżyserii Setha MacFarlane'a.

Zawadiacki miś Ted przygotowuje się do powrotu. W sequelu komedii z 2012 roku w głównej roli męskiej ponownie wystąpi Mark Wahlberg. Jego pluszowemu przyjacielowi głosu znów użycza pomysłodawca i reżyser przedsięwzięcia, Seth MacFarlane. Mila Kunis, która w pierwszej części zagrała dziewczynę głównego bohatera, pojawi się na ekranie, ale jedynie w roli epizodycznej. Główną rolę kobiecą otrzymała bowiem Amanda Seyfried. Teraz obsadę obrazu "Ted 2" zasiliła Jessica Barth, która ponownie wcieli się w Tami-Lynn, dziewczynę niesfornego pluszaka.

Przypomnijmy, że film z 2012 roku opowiada o mężczyźnie (Wahlberg), który nie wyrósł z dziecięcego przywiązania do pluszowego misia. Pewnego dnia zabawka ożywa. Pluszak nie należy jednak do najgrzeczniejszych i przysparza właścicielowi wielu kłopotów.

d1wygei

Za kamerą sequela ponownie stanie Seth MacFarlane, którego w pisaniu scenariusza wsparli Alec Sulkin i Wellesley Wild. Za produkcję odpowiadają MacFarlane, Scott Stuber, John Jacobs i Jason Clark.

"Ted 2" zagości w kinach za oceanem 26 czerwca 2015 roku.

Jessica Barth użyczała głosu wielu postaciom w animowanym przeboju "Family Guy" Setha MacFarlane'a. Aktorka wystąpiła również w serialach "Parks and Recreation" oraz Jak "poznałem waszą matkę". Na dużym ekranie, oprócz "Teda", można było ją również podziwiać w obrazach "Next" oraz "Dorwać Smarta".

d1wygei

Podziel się opinią

Share

d1wygei

d1wygei