Jest nowy kandydat na przeciwnika Bonda. "Zostałem wybrany przez Danny’ego Boyle'a"

Przyszłość najnowszego filmu o Jamesie Bondzie wciąż jest przedmiotem gorącej dyskusji. W sprawę zamieszany był nawet Tomasz Kot. Jak jednak wynika z najnowszych doniesień, to nie jego reżyser widział w roli głównego złoczyńcy. Głos zabrał francuski aktor, Said Taghmaoui.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Kot i Said Taghmaoui byli kandydatami do roli głównego złoczyńcy
Tomasz Kot i Said Taghmaoui byli kandydatami do roli głównego złoczyńcy (East News)
WP

Według przekazów medialnych płynących zza granicy, Danny Boyle zrezygnował z powodu "różnic kreatywnych". Pojawiły się też pogłoski, że scenariusz filmu był źródłem niezgody. Producenci twierdzili, że nie są zadowoleni z decyzji o skupieniu się na napięciach politycznych z Rosją i "współczesnej zimnej wojnie".

Z kolei informator telegraph.co.uk zdradził, że powodem odejścia Boyle'a mógł być Tomasz Kot. Polak miał zagrać głównego złoczyńcę w produkcji, ale podobno nie spodobało się to Danielowi Craigowi, który ponownie wcieli się w Jamesa Bonda. Tomasz Kot - poprzez swoją agentkę Annę Górecką - wydał w tej sprawie oświadczenie, w którym wyjawił, że rzeczywiście został poproszony o przygotowanie kilku scen jako czarny charaktrer, ale nie dysponuje wiedzą, co było powodem odejścia reżysera.

WP

Teraz, jak podają zagraniczne media, wypłynęło nazwisko aktora, którego chciał obsadzić w tej roli jeszcze zanim zrezygnował z pracy nad 25. Bondem. Filmowym przeciwnikiem Daniela Craiga miałby być Said Taghmaoui, najbardziej znany z występu w "Wonder Woman".

- Zostałem wybrany przez Danny’ego Boyle’a. Ale ze względu na to, że zrezygnował z projektu, oczywiście jest pewna doza niepewności. Nie wiemy jeszcze, kto będzie reżyserem, ani tego, czy producenci wybiorą Rosję, czy Bliski Wschód. Dostałem niedawno wiadomość potwierdzającą: "Jeśli akcja rozegra się na Wschodzie, to ty będziesz grał tę role. Jeśli w Rosji – ktoś inny". To jest historia mojego życia – wiecznie na granicy między czymś, co może zmienić moje życie i czymś, co mi ucieka - skomentował doniesienia aktor.

Najnowsze doniesienia jednak nie są potwierdzone przez twórców. Sony obecnie szuka zastępcy dla Boyle'a. Premiera 25. części przygód Jamesa Bonda jest planowana na listopad 2019.

WP

Zobacz także: Tomasz Kot: znowu poczułem się debiutantem

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP