Trwa ładowanie...

Jonah Hill ciągle chudnie. 33-letni aktor na planie nowego serialu jest nie do poznania

Myśleliście, że na zdjęciach sprzed paru tygodni Jonah Hill był nie do poznania? To co powiecie na to. Wychudzony aktor został sfotografowany na planie swojego najnowszego projektu.

Share
Jonah Hill ciągle chudnie. 33-letni aktor na planie nowego serialu jest nie do poznania
Źródło: Getty Images
d1m4fq0

Przez wiele lat dla Jonaha Hilla jego otyłość była atutem. Był często obsadzany w rolach korpulentnych poczciwców - wystarczy wspomnieć "Supersamca", "Wpadkę" czy "Funny People". Mimo że wiele razy próbował zrzucić zbędne kilogramy, później wracał do starych nawyków. Nic więc dziwnego, że w Hollywood jego nazwisko jest synonimem efektu jojo.

Tym razem jednak się zaparł, a rezultat robi kolosalne wrażenie. Niektórzy mówią nawet, że aktor przeholował, bowiem na zdjęciach z czerwca wyglądał, jak ktoś zmagający się z ciężką chorobą.

Jednak dużo wskazuje na to, że 33-latek zrzucił zbędne kilogramy specjalnie dla roli. Aktor został niedawno sfotografowany na planie "Maniaca" - miniserialu, którego akcja rozgrywa się w latach 80. Odmienionemu nie do poznania Hillowi partneruje Emma Stone, obecniej najlepiej zarabiająca aktorka wg "Forbesa" (więcej tutaj).

Serial to adaptacja norweskiej produkcji z 2014 r. Premiera zaplanowana jest na przyszły rok.

#dziejesiewkulturze: powstała lista 100 najlepszych komedii wszech czasów:

d1m4fq0

Podziel się opinią

Share
d1m4fq0
d1m4fq0