Trwa ładowanie...
d4jmwvg
Aktualności

Jonah Hill nie przestaje chudnąć. Wygląda nie do poznania

Przez wiele lat dla Jonaha Hilla jego otyłość była atutem. Aktor był często obsadzany w rolach korpulentnych poczciwców. Mimo że wiele razy próbował zrzucić zbędne kilogramy, później wracał do starych nawyków i w Hollywood jego nazwisko było synonimem efektu jojo. Tym razem jednak się zaparł, efekt robi wrażenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tak wygląda człowiek marzący o czekoladzie
Tak wygląda człowiek marzący o czekoladzie (Instagram.com)
d4jmwvg

Metamorfoza aktora zaskauje, zwłaszcza, gdy weźmie się pod uwagę, że dwa lata temu Hill przytył 18 kilo dla roli w filmie "Rekiny wojny". Teraz jednak aktor postanowił radykalnie zmienić tryb życia, przeszedł na dietę i zatrudnił trenera. W wywiadach przyznaje, że zainspirował go Channing Tatum, który zasugerował mu, że powinien jeść mniej i więcej się ruszać. Jednym z jego sekretów jest odstawienie alkoholu i japońska dieta oparta głównie na ryżu i rybie.

Jonah Hill nie jest jedynym aktorem, dla którego walka z nadwagą jest ważnym życiowym problemem. Przykładem jest choćby Marlon Brando, którego nieposkromionym apetyt niekorzystnie wpływał na jego karierę i życie osobiste.

d4jmwvg

Nie jest to jednak przypadek Hilla. Aktor zyskał sławę rolą w "Supersamcu”, głośnej komedii Juda Apatowa z 2007 roku. Od tamtej pory stał się ulubieńcem publiczności jako jowialny korpulentny poczciwiec. Duża w tym zasługa, oczywiście prócz wrodzonego talentu, jego "nadprogramowych kilogramów”.

Czyżby Hill miał apetyt na role, które zmienią jego wizerunek?

Materiały prasowe
d4jmwvg

Podziel się opinią

Share

d4jmwvg

d4jmwvg