Trwa ładowanie...
d1u3ftp

Kac Vegas 3

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d1u3ftp

„Kac Vegas 3” (ang. The Hangover Part III) to amerykańska komedia z 2013 roku w reżyserii Todda Phillipsa. Jest to sequel filmu „Kac Vegas” z 2009 roku oraz „Kac Vegas w Bangkoku” z 2011 roku. Phillips reżyseruje film na podstawie scenariusza napisanego wspólnie z Craigiem Mazinem, z którym współpracował także przy okazji scenariusza do „Kac Vegas w Bangkoku”. Produkcją filmu zajmuje się Phillips razem z Danem Goldbergiem. Muzykę skomponował Christophe Beck.

Minęły dwa lata. Phil, Stu i Doug wiodą szczęśliwe i zupełnie zwyczajne rodzinne życie. Tatuaże zostały usunięte, a wszystkie dowody zniszczone. Z tego, co im wiadomo, prawdziwy magnes przyciągający wszelkie możliwe nieszczęścia ― Leslie Chow - został wsadzony do tajskiego więzienia, dzięki czemu chłopaki mogli prawie zupełnie dojść do siebie po tym, jak otumanieni narkotykami przeszukiwali nocą ciemne zaułki Las Vegas, zostali porwani, strzelano do nich i byli ścigani przez handlujących narkotykami gangsterów w Bangkoku.

Jedyny członek Watahy, który nie jest zachwycony takim obrotem sprawy, to Alan . Jako że nadal nie odnalazł swojego celu w życiu, Alan ― czarna owca w grupie ― przestał brać leki i pozwolił, aby górę nad nim wzięły jego naturalne popędy, co w jego przypadku oznaczało brak jakichkolwiek ograniczeń, filtrów i trzeźwej oceny sytuacji, do momentu aż osobisty kryzys zmusił go w końcu do poszukania pomocy, której potrzebował.

Kto lepiej zadba, żeby zrobił pierwszy krok, jeśli nie jego trzej najlepsi przyjaciele? Tym razem nie ma ślubu ani wieczoru kawalerskiego. Co więc może pójść nie tak? Jednak kiedy Wataha wyrusza w drogę, wszystko może się zdarzyć.

W filmie „Kac Vegas 3” w rolach głównych wystąpili: Bradley Cooper jako Phil Wenneck, Ed Helms jako doktor. Stuart "Stu" Price, Zach Galifianakis jako Alan Garner, Justin Bartha jako Doug Billings, Ken Jeong jako Leslie Chow, Heather Graham jako Jade, Jeffrey Tambor jako Sid Garner, Gillian Vigman jako Stephanie Wenneck, Sasha Barrese jako Tracy Billings, Jamie Chung jako Lauren Price.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1u3ftp
d1u3ftp
d1u3ftp