Trwa ładowanie...
d2s9jd7
Aktualności

Katarzyna Maciąg spotkała się z widzami Kina Orange w rodzinnych Kozienicach

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Maciąg spotkała się z widzami Kina Orange w rodzinnych Kozienicach
(mat. promocyjne)
d2s9jd7

W minioną sobotę, w Kozienickim Domu Kultury im. Bolesława Klimczuka, w ramach „Filmowej soboty”, zorganizowanej z objazdowym Kinem Orange, odbyło się wyjątkowe spotkanie - swoje rodzinne miasto odwiedziła *Katarzyna Maciąg. Popularna aktorka przyjechała zaprezentować film '”Facet (nie)potrzebny od zaraz”, w którym gra główną rolę, 30-latki poszukującej miłości.*

Po bardzo ciepło przyjętej projekcji aktorka opowiadała zarówno o pracy na planie swojego ostatniego filmu, jak również o swojej drodze zawodowej i nauce w prestiżowej PWST w Krakowie.

Opowiadała także o swoich nauczycielach z Kozienic, którzy zainspirowali ją do wybrania zawodu aktorki. Spotkanie poprowadził Wojciech Szymański z radia Eska Radom.

d2s9jd7

Poniżej znajdziecie Państwo link do wideo relacji z tego wydarzenia:

W ramach „Filmowej soboty” Kino Orange – największe objazdowe Kino w Polsce - zawitało do Kozienic po raz pierwszy i wyświetliło w sali widowiskowej KDK aż 5 filmów. Poza komedią „Facet (nie)potrzebny od zaraz” mieszkańcy Kozienic zobaczyli filmy „Pod Mocnym Aniołem” Wojtka Smarzowskiego i „Jack Strong” Władysława Pasikowskiego oraz najnowszą polską produkcję "Kamienie na szaniec”, na którą bilety zostały wyprzedane na długo przed seansem. Na porannym seansie najmłodsi widzowie Kina Orange obejrzeli animację „Skubani” w wersji 3D.

* Bieżąca trasa i repertuar na www.KinoOrange.pl*

d2s9jd7

Kino Orange, najlepiej zaprojektowana usługa roku w konkursie Dobry Wzór 2013, to wspólny projekt firmy Outdoor Cinema i Orange, przygotowany specjalnie dla miast i miejscowości, w których na co dzień nie ma kin. Ceny biletów na seanse w Kinie Orange zaczynają się już od 12 zł. Ponadto wszyscy klienci Orange, mogą kupić 2 bilety w cenie 1. Wystarczy, że wyślą SMS o treści kino pod numer 2360. Potwierdzeniem, że zamówienie zostało przyjęte, jest SMS zwrotny z unikalnym kodem, który trzeba pokazać w kasie kina 30 minut przed seansem. Zapraszamy do Kina Orange – największego kina objazdowego w Polsce! Partner Technologiczny NEC Display Solutions Europe GmbH. Patroni medialni: TVP Info, miesięcznik KINO, serwis filmowy STOPKLATKA.PL, portal WP.pl

d2s9jd7

Podziel się opinią

Share
d2s9jd7
d2s9jd7