Trwa ładowanie...

"Kobiety Mafii 2". Patryk Vega pokazał zwiastun, który wbije w fotel fanów

- Kokaina jest w kawie czy bananach? - pyta Agnieszka Dygant. – W maszynowni – odpowiada jej Angie Cepeda. Obie panie można zobaczyć w opublikowanym przez Patryka Vegę zwiastunie "Kobiet Mafii 2".

"Kobiety Mafii 2". Patryk Vega pokazał zwiastun, który wbije w fotel fanówŹródło: Facebook.com
d10d7uv
d10d7uv

Ta scena mogłaby być przykładem na to, że filmy Patryka Vegi i rzeczywistość dzieli coraz cieńsza granica. Przypomnijmy, że raptem kilka tygodni temu w Polsce odkryto narkotyki w bananach, które trafiły do jednego z supermarketów w Zgierzu. 400 kg kokainy. Historia jak z filmu. Jak się okazuje, życie i filmowcy piszą podobne scenariusze.

Kokainę (ale nie w bananach, jak już wiemy) będą szmuglować do Polski z Kolumbii bohaterowie nowego filmu Patryka Vegi, który opublikował na Facebooku zwiastun w wersji reżyserskiej. Ponad 3-minutowy film zdradza wiele z fabuły drugiej odsłony "Kobiet Mafii".

Wracają znani już z pierwszej części bohaterowie. Pierwsze skrzypce (przynajmniej w zwiastunie) gra przebojowa Katarzyna Warnke, czyli filmowa Anka. Jest o tym, jak próbuje sobie poradzić w świecie, gdzie gangsterzy nie łożą na każdą jej zachciankę, jak szuka pracy, jak udziela wywiadów. Ba, dużym zaskoczeniem może być dla niektórych widzów scena z więzienia. Tam Warnke partneruje na planie… Joanna Jędrzejczyk. Mistrzyni zdecydowanie została obsadzona „po warunkach”. Szkoli Ankę w boju za kratami.

d10d7uv

W zwiastunie można zobaczyć też Piotra Adamczyka, Magdalenę Popławską, rapera Sobotę i kilka innych bardzo dobrze znanych twarzy. Szykują się sceny pościgów, seksu, strzelania rakietami do łodzi – czyli wszystko to, czego fani Patryka Vegi pewnie oczekują.

Premiera "Kobiet Mafii 2" odbędzie się 22 lutego 2019 roku.

d10d7uv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10d7uv