Trwa ładowanie...
john goodman
27-09-2015 04:04

''Kong: Skull Island'': John Goodman z King Kongiem i Godzillą

''Kong: Skull Island'': John Goodman z King Kongiem i Godzillą
dnz9i1k
dnz9i1k

John Goodman dołączył do obsady filmu "Kong: Skull Island".

Jak już wcześniej informowaliśmy, dzięki współpracy studiów Legendary Entertainment, Warner Bros. i Universal Pictures powstaje projekt "Kong: Skull Island", w którym zmierzą się dwa klasyczne potwory - King Kong i Godzilla.

Przypomnijmy, że Kong i Godzilla spotkali się już na kinowym ekranie w 1962 roku. W ciągu kilku najbliższych tygodni mają rozpocząć się zdjęcia do "Kong: Skull Island", którego premiera przewidziana jest na marzec 2017. Jordan Vogt-Roberts staje za kamerą, a scenariusz napisali John Gatins i Max Borenstein, autorzy najnowszej wersji "Godzilli".

"Kong: Skull Island" opowie o mężczyźnie, który podróżuje na mityczną wyspę będącą domem króla małp. Wraz z ekspedycją na miejscu odkrywa krainę pełną skarbów.

dnz9i1k

W filmie wystąpią między innymi Brie Larson, Tom Hiddleston i Samuel L. Jackson oraz John C. Reilly. Teraz dołączył do nich John Goodman, który wcieli się w postać Randy, rządowego oficjela, który poprowadzi ekspedycję.

Goodman ostatnio wystąpił w filmach "Trumbo", "Going Under", "Love The Coopers" oraz "Valencia". "Kong: Skull Island" może okazać się dla aktora szansą na powrót do grania w pierwszej lidze.

dnz9i1k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dnz9i1k