Trwa ładowanie...

''Królewna Śnieżka'': Baśniowa postać mówi głosem Marty Żmudy-Trzebiatowskiej

Share
''Królewna Śnieżka'': Baśniowa postać mówi głosem Marty Żmudy-Trzebiatowskiej
Źródło: Monolith Films
d462fxz

*Marta Żmuda-Trzebiatowska wzięła udział w dubbingu fabularnej ekranizacji najpiękniejszej baśni świata pt. „Królewna Śnieżka”. Film wejdzie na ekrany kin już 16 marca.*

Aktorka użyczyła swojego głosu tytułowej bohaterce słynnej baśni braci Grimm. Co prawda Marta Żmuda-Trzebiatowska ma już na swoim koncie dubbing filmu animowanego, ale jak podkreśla dubbing filmu fabularnego to znacznie trudniejsze i zupełnie nowe dla niej wyzwanie.

- Królewna Śnieżka to jedna z moich ulubionych bohaterek. Pamiętam, że kiedy byłam mała, chciałam być taka jak ona i nie sądziłam, że któregoś dnia będę mogła ją zagrać! - wyznaje Żmuda-Trzebiatowska. Lepszego debiutu dubbingowego nie mogłam sobie wymarzyć! Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na magiczny film o pięknej królewnie, która dzięki pomocy siedmiu krasnoludków pokaże złej królowej gdzie raki zimują - kończy aktorka.

O filmie:

Dawno, dawno temu w zaczarowanym królestwie żyła sobie piękna królewna. Na imię miała Śnieżka. Jej skóra była czysta jak śnieg, a włosy czarne jak noc. Pewnego dnia władzę nad krainą przejęła podstępem zła królowa (Julia Roberts). Zazdrosna o urodę i wdzięk dziewczyny rozkazała wygnać ją z królestwa. Teraz jej celem będzie wyjść bogato za mąż i pozbyć się problemów finansowych. Idealnym kandydatem będzie bardzo przystojny i niezwykle majętny książę. Niestety sprawy się nieco skomplikują, kiedy Śnieżka powróci, aby walczyć o swoje racje na czele bandy siedmiu krasnali-rabusiów. Zła królowa popadnie w nie lada tarapaty. Dzielna Śnieżka (Lily Collins) zamierza jej odebrać nie tylko władzę, ale także kandydata na męża, bo przystojny książę już dawno wpadł jej w oko.

d462fxz

Podziel się opinią

Share
d462fxz
d462fxz