Trwa ładowanie...
święta
24-12-2009 11:32

Magda Lamparska i Tomasz Karolak. Święta spędzą razem

Miłość potrafi wywrócić świat zakochanych do góry nogami. Tak się stało w przypadku Magdaleny Lamparskiej (21 l.) i Tomasza Karolaka (38 l.).Para jest tak w sobie zakochana, że nie chce się rozstać nawet na chwilę!

Magda Lamparska i Tomasz Karolak. Święta spędzą razemŹródło: AKPA
d4k856d
d4k856d

Dlatego też - jak twierdzą nasi informatorzy - Święta Bożego Narodzenia zakochani postanowili spędzić wspólnie. Na nic nie zdały się naciski bliskich Lamparskiej, by ta przyjechała na Wigilię do rodzinnego domu. Nasze źródło twierdzi, że Magda odmówiła, bo dla niej najważniejszy jest teraz Tomek. Nie chce opuszczać ukochanego nawet na chwilę.

Jak plotkowano na warszawskich salonach, rodzinie młodziutkiej aktorki już wcześniej nie podobał się związek dziewczyny z 17 lat starszym mężczyzną. Teraz jednak zaczęli się poważnie martwić. Okazuje się bowiem, że Magda poza Tomkiem świata nie widzi.

Jak twierdzą nasi informatorzy, Wigilię zakochani spędzą razem, a w jeden ze świątecznych dni Karolak zabierze swoją córeczkę Lenkę (2 l.) i ukochaną na wspólne świętowanie. Wygląda na to, że para bardzo poważnie traktuje swój związek i zamierza walczyć o tę miłość. Nawet, jeśli nie wszyscy wokół akceptują ich wybór.

d4k856d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4k856d