Trwa ładowanie...
d1kazn0

''Mały książę'': Relacja z uroczystej premiery [WIDEO]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Mały książę'': Relacja z uroczystej premiery [WIDEO]
(mat. dystrybutora)
d1kazn0

4. sierpnia w warszawskim kinie IMAX odbył się przedpremierowy pokaz filmu „Mały książę”. Adaptacja książki, której nikomu nie trzeba przedstawiać, dorobiła się gwiazdorskiej obsady w polskiej wersji językowej. Część aktorów udało nam się przepytać przed kamerą. Zobacz, co mają do powiedzenia o nowym filmie.

Anna Cieślak mówiła między innymi o zdwojonej sile, z jaką uderza „Mały książę” w filmowej adaptacji. Nasza kamera uchwyciła Bernarda Lewandowskiego, który podkładał głos tytułowemu bohaterowi, Piotra Adamczyka i Aleksandrę Kowalicką. Ponadto na pokazie zjawił się Włodzimierz Press i Maciej Musiał, który w kilku słowach starał się przekonać, dlaczego „Mały książę” jest wyjątkową animacją dla całej rodziny.

d1kazn0

Nasza recenzentka pisała: "'Mały książę' Marka Osborne’a to przede wszystkim arcydzieło o niezwykłej wizualności. Twórca 'Kung Fu Pandy' złożył hołd klasycznym ilustracjom Antoine de Saint-Exupery’ego i zachował kreskę, którą wszyscy znamy z kanonicznego wydania książki. Nie znaczy to jednak, że reżyser był niewolnikiem literackiego pierwowzoru." Całą recenzję przeczytasz tutaj.

"Mały książę" trafi do polskich kin w najbliższy piątek, 7. sierpnia.

d1kazn0

Podziel się opinią

Share
d1kazn0
d1kazn0