Trwa ładowanie...
Objazdowe Kino Visa

Najnowsze polskie produkcje w Zbliżeniowym Kinie Visa

Najlepszy pomysł na październikowe wieczory to filmowe seanse w gronie przyjaciół. Na takie spotkania mogą liczyć widzowie Zbliżeniowego Kina Visa, które od 11 października kontynuuje podróż po Polsce z najnowszym repertuarem.

Share
Najnowsze polskie produkcje w Zbliżeniowym Kinie Visa
Źródło: Materiały prasowe
d2dsc5u

Wśród propozycji znalazły się prawdziwe hity. Widzowie będą mogli wybierać spośród pięciu filmów. Na szczególną uwagę zasługują gorące premiery: polski kandydat do Oscara "Boże Ciało” w reżyserii Jana Komasy i komedia "(Nie)znajomi” współprodukowana przez Dawida Podsiadło.

W filmową podróż zabieramy mieszkańców miejscowości, w których na co dzień nie ma kina. Tym razem zatrzymamy się m.in. w Mikołajkach, Kartuzach, Bieżuniu, Wołowie i Sułkowicach. Przed nami ponad 500 godzin projekcji!

d2dsc5u

Zbliżeniowe Kino Visa sprawia, że wszyscy kinomani, niezależnie od miejsca zamieszkania, znajdują się w centrum filmowych zdarzeń. Na wielkim ekranie w październiku pojawią się: nagrodzone na festiwalu filmowym w Gdyni "Boże Ciało”, polska wersja włoskiego hitu "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, czyli "(Nie)znajomi”, a także głośna "Polityka” w reżyserii Patryka Vegi. Najnowszy repertuar dopełniają jedna z najdroższych polskich produkcji, czyli "Legiony” oraz przygodowa animacja dla najmłodszych – film "O Yeti!”.

W filmie "(Nie)znajomi” widzowie będą mogli zobaczyć całą plejadę filmowych gwiazd, takich jak: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz. Historia granych przez nich bohaterów pokaże, jak zaskakujące skutki może mieć jedna spontanicznie podjęta decyzja. Film promuje wpadający w ucho utwór "Najnowszy klip” wykonywany przez Dawida Podsiadło. Co ciekawe, jeden z najbardziej znanych polskich wokalistów jest również producentem "(Nie)znajomych”.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Kolejna pozycja obowiązkowa w nowym repertuarze to polski kandydat do Oscara - "Boże Ciało”. Film został doceniony zarówno przez dziennikarzy, jak i publiczność na festiwalu filmowym w Gdyni. Jury wyróżniło także reżysera – Jana Komaę i scenarzystę – Mateusza Pacewicza, a odtwórcę głównej roli - Bartosza Bielenię uznano za "Odkrycie festiwalu”. Produkcją zainteresowało się także Hollywood. Trwają rozmowy w sprawie zakupu praw do amerykańskiego remake’u "Bożego Ciała”. Na razie wiadomo, że planowane jest przełożenie filmu Jana Komasy na serial dla jednej z platform streamingowych w USA.

d2dsc5u

Do historii polskiej kinematografii z pewnością przejdą także batalistyczne sceny z filmu "Legiony” w reżyserii Dariusza Gajewskiego. Budżet w wysokości 27 milionów złotych zdecydowanie widać na ekranie. Wielka historia walki o niepodległość jest w tej opowieści tłem dla historii miłosnej, która rozgrywa się pomiędzy trójką młodych bohaterów. Na ekranie najgorętsi aktorzy młodego pokolenia: Bartosz Gelner i Sebastian Fabijański oraz debiutująca w tej produkcji- Wiktora Wolańska. W pamięci zostaje także rola Mirosława Baki.

Kolejna propozycja w repertuarze to "Polityka” Patryka Vegi – produkcja, która wzbudziła ogromne zainteresowanie jeszcze przed premierą. Reżyser zainspirowany rodzimą sceną polityczną, stworzył film, do którego zaangażował takich aktorów jak: Andrzej Grabowski, Maciej Stuhr, Daniel Olbrychski, Janusz Chabior i Zbigniew Zamachowski.

Z myślą o najmłodszych widzach Zbliżeniowe Kino Visa zaplanowało film "O Yeti!” - dzieło twórców bajkowego hitu „Jak wytresować smoka”. Opowieść o wielkim białym potworze z pewnością zdobędzie serca kinomanów, a przesłanie filmu, żeby nigdy się nie poddawać, w równym stopniu przyda się małym i dużym widzom, pokazując, że kiedy naprawdę czegoś chcesz, nie ma rzeczy niemożliwych.

Na stronie kino.visa.pl/plakaty na wszystkich miłośników kina czeka niespodzianka od wybitnego grafika - Andrzeja Pągowskiego. Pasjonaci kinematografii będą mogli kupić w specjalnej cenie afisze do kultowych filmów, takich jak: "Hair”, "Miś”, czy "Amator” oraz plakaty zapowiadające ostatnie polskie produkcje: "Kuriera”, "7 uczuć”, czy "Kamerdynera”. Plakaty w ofercie Kina Visa można zakupić ze specjalną 20% zniżką.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Oprócz świetnego repertuaru proponujemy również wyjątkowe promocje. Na wszystkich widzów czeka aż 25% zniżki przy płatnościach Visa. Oferta obowiązuje przy zakupie biletów do kina i zestawów w barku kinowym. Warto pamiętać o możliwości wyboru Najlepszych Miejsc Visa. Można je kupić ze zniżką poprzez stronę internetową w ramach przedsprzedaży lub w kasie kina przed seansem.

Już dziś sprawdź na filmowej mapie Polski, kiedy odwiedzimy Twoją miejscowość! Informacje o repertuarze oraz trasę naszych pokazów znajdziesz na stronie Kino.Visa.pl.

Aby być na bieżąco polub facebookowy profil Zbliżeniowego Kina Visa i zbliż się do kinowej przygody! Każdego dnia jesteśmy bliżej widza.

d2dsc5u

Podziel się opinią

Share
d2dsc5u
d2dsc5u