Trwa ładowanie...
d3uclw0

Nat Faxon

Najnowsze informacje
2.0
(1 głos)
Oceń:
d3uclw0

Nat Faxon jest utalentowanym aktorem i uhonorowanym Oscarem scenarzystą. Jako aktor ma na swoim koncie wiele komedii i seriali telewizyjnych. Nat Faxon zdobył Oscara w kategorii Najlepszy Scenariusz Adaptowany do filmu „Spadkobiercy“, który napisał razem z Alexandrem Paynem i Jimem Rashem. W produkcji wystąpili między innymi George Clooney, Judy Greer i Shailene Woodley. Premiera filmu odbyła się w roku 2011.

Ostatnio występuje w serialu Fox pt. „Ben and Kate“, gdzie wciela się w rolę Bena, który wprowadza się do mieszkania swojej siostry, żeby pomóc jej opiekować się dzieckiem i przy okazji odkrywa sens życia. Telewizyjna premiera serialu odbyła się w październiku 2012 roku. Produkcja zdobyła nominację do People Choice Award w kategorii „Favourite New TV“.

Nat Faxon pojawił się również w kilku komediach, między innymi „Mężczyźni w natarciu“ razem z Olivią Wilde, „Heca w zoo“ obok Rosario Dawsona i Leslie Bibb, a także „Zła kobieta“ z Cameron Diaz, Jasonem Segalem i Justinem Timberlakem. Zagrał także w filmie „Idź twardo: historia Deweya Coxa”, „Święto piwa” i „Kwaśne pomarańcze” Jake’a Kasdana razem z Jackem Blackem i Colinem Hanksem. Fox wystąpił w wielu produkcjach telewizyjnych, między innymi w serialu „Happy Hour” telewizji Fox, a także „Gross Pointe” Warner Bros. Pojawił się również w „App All Night” z Christiną Applegate, „Are you there, Chelsa?” produkcji NBC oraz sitcomie „Happy Endings” z Zacharym Knightonem i Elizą Coupe. Wystąpił także gościnnie w cenionym przez krytykę serialu „Mad Men”; komedii „Party Down” Paula Rudda, thrillerze „NCIS” oraz produkcji NBC „Joey” i „Reno 911” Comedy Central.

Obecnie Faxon pracuje razem z Jimem Rashem nad dwoma kolejnymi projektami dla Indian Paintbrush oraz Ad Hominem i Fox Searchlight.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3uclw0
d3uclw0
d3uclw0