Trwa ładowanie...
d3hg5zr

Ostra randka

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d3hg5zr

„Ostra Randka” to pełen emocji thriller, którego akcja zainspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami. Kiedy w porannych wiadomościach główna bohaterka (Sylwia Boroń) słyszy o „… porwaniach kobiet dla celów seksualnych…” nawet przez sekundę nie przypuszcza, że podobny los może kiedykolwiek (albo nadspodziewanie szybko) stać się jej udziałem. Sprzeczka z chłopakiem daje początek dramatycznym wydarzeniom. Od tego momentu wszystko zdaje się zmierzać ku tragicznemu finałowi, a ona sama już „za chwilę” zostanie wplątana w sam środek przestępczych zdarzeń, za którymi stoi (bardzo) czarny charakter - Kurski (Paweł Wilczak). Na kilkanaście godzin jej los splata się z losem eleganckiego i niebezpiecznego przestępcy, Kurskiego (Paweł Wilczak), oraz jego nieobliczalnych kumpli. Delikatna i bezbronna dziewczyna musi znaleźć w sobie determinację i siłę by uwolnić się z opresji. Przed nią długa noc, której nigdy nie zapomni…

OSTRA RANDKA to film gatunkowy, typowy thriller, którego zadaniem jest dostarczenie widowni rozrywki i silnych emocji. Film jest realistyczny, a jednocześnie w dużym stopniu korzysta z konwencji kina sensacyjnego. Nie było zamiarem reżysera tworzenie filmu 'na serio', przedstawiającego problem przestępczości, handlu ludźmi, czy zagrożeń jakie mogą spotkać 'nie znających życia' młodych ludzi. W 'Ostrej Randce' chodzi o opowiedzenie ciekawej fabuły, wciągnięcie widza w trzymającą w napięciu historię z gatunku tych, które krążą w tzw. 'miejskich legendach', a które zdarzają się naprawdę - także w Polsce.

Film zbudowany jest na konflikcie dwóch głównych postaci - młodziutkiej, romantycznej i naiwnej Gosi, oraz dojrzałego, niebezpiecznego przestępcy, Kurskiego, który bezwzględnie próbuje zrealizować swój szokujący plan. Splot wydarzeń i starcie tych dwóch, skrajnie odmiennych postaci, przyniesie zaskakujące rozwiązanie.

d3hg5zr

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hg5zr
d3hg5zr
d3hg5zr