Trwa ładowanie...
d4fu8og

Park jurajski 3D

Najnowsze informacje
4.3
(813 głosów)
Oceń:
d4fu8og

"Park jurajski" to kolejny hit sprzed lat, który doczekał się konwersji na 3D. W niezbyt odległej przyszłości naukowcom udaje się sklonować prehistoryczne gady, dzięki wykorzystaniu kodu genetycznego DNA pochodzącego z ich krwi, przechowanej w ciele pradawnych owadów zatopionych w bursztynie.

Wkrótce powstaje niezwykły park rozrywki, będący rezerwatem, w którym w swoim naturalnym środowisku żyją olbrzymie gady kopalne, przywrócone do życia, dzięki współczesnej nauce i technologii. Twórcy tego parku zapraszają grupę naukowców do zwiedzenia tego niezwykłego "safari". Nie wszyscy z zaproszonych przybyli tu tylko w celach poznawczych.

Gdy potężna burza naruszy poważnie stan instalacji zabezpieczających, a jeden z gości wyłączy część systemów ochronnych, żeby łatwiej uciec ze skradzionymi embrionami bohaterowie będa musieli stanąć oko w oko z najniebezpieczniejszymi z prehistorycznych stworów...

Film, który można uznac za przełomowy w dziejach kina. Po raz pierwszy zastosowano tu na dużą skalę komputerowe efekty specjalne - praktycznie wszystkie prehistoryczne monstra były dziełem komputera i grafików.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fu8og
d4fu8og
d4fu8og