Trwa ładowanie...

Piękny gest najstarszego syna Robina Williamsa. Złożył ojcu subtelny hołd

Niebawem minie pięć lat od śmierci Robina Williamsa. Dzieci aktora potrafią w piękny sposób uhonorować pamięć o nim. Zak Williams dał tego przykład.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Piękny gest najstarszego syna Robina Williamsa. Złożył ojcu subtelny hołdŹródło: East News
d31belt
d31belt

Potrafił wzruszyć i rozbawić do łez. Kto choć raz zobaczył Robina Williamsa na ekranie, nie miał wątpliwości, jakiego kalibru to artysta. Kochały go tłumy, ale niewielu wiedziało, z czym prywatnie mierzy się ich idol.

Do momentu, w którym problemy, z którymi się zmagał, pchnęły go do ostateczności. Wybitny aktor sierpniu 2014 r. targnął się na swoje życie. O bólu po stracie ojca do dziś mówią jego dzieci Zachary (ze związku pierwszą żoną, Valerie Velardi) oraz Zelda i Cody (ze związku z Marshą Garces Williams). – Nigdy nie przestanę za nim tęsknić – mówił Zak Williams w rozmowie z magazynem „People”.

- Nie mogę sobie darować, że nie odwiedzałem go w tamtym czasie. Myślę, że to był dla niego bardzo samotny okres. Wracając wspomnieniami, czuję, że powinienem z nim wtedy być, spędzać z nim czas. Często osoby, które potrzebują wsparcia, nie otrzymują pomocy, jakiej rzeczywiście było im trzeba – mówił z kolei w biografii ojca, „Robin”.

d31belt

Teraz, gdy najstarszy syn aktora sam ma już rodzinę, postanowił złożyć swojemu ojcu subtelny hołd. W maju media obiegła wieść, że 36-letni Zak i jego narzeczona, Olivia June, powitali na świecie pierwsze dziecko. Teraz, blisko pięć lat po śmierci aktora Zachary postanowił wyjawić, jak dał na imię swojemu synowi.

Jak podaje magazyn „People”, imię malca brzmi McLaurin Clement. McLaurin to właśnie drugie imię Robina Williamsa. Rodzice podobno na razie zwracają się do swojej pociechy zdrobnieniem Mickey. To naprawdę piękny gest!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d31belt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31belt