Trwa ładowanie...
d1jf6pd

Pokusa

Najnowsze informacje
2.8
(8 głosów)
Oceń:
d1jf6pd

„The Paperboy” to amerykański thriller z 2012 roku. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Lee Daniels. Film powstał oparciu o powieść Pete'a Dextera. Za produkcję odpowiadają Michael Benaroya, Simone Sheffield oraz Asger Hussain, zaś muzykę skomponował Mario Grigorov. Film był w 2012 roku nominowany do Złotej Palmy na 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes.

Obraz opowiada o losach Jacka Jamesa, syna wydawcy gazety z Florydy "Moat County Tribune". Chłopak zostaje uwikłany w śledztwo o morderstwo. Wierzy w niewinność skazanego na śmierć Hillary'ego Van Wettera. Wraz z bratem podejmuje walkę o jego życie. Kłopoty zaczynają się, gdy Jack zakochuje się w niejakiej Charlotte, kobiecie, do której listy zza krat pisze współwięzień Hillary'ego.

W filmie „The Paperboy” wystąpiła doborowa obsada. W rolach głównych zagrali: Zac Efron jako Jack James, John Cusack - Hillary Van Wetter, Matthew McConaughey - Ward James, Nicole Kidman - Charlotte Bless, Nikolette Noel – Nancy, David Oyelowo - W.W. James, Scott Glenn - Yardley Acheman.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jf6pd
d1jf6pd
d1jf6pd