Trwa ładowanie...
Box office

Polski Box Office: "Galerianki" nadal na szczycie

Share
Polski Box Office: "Galerianki" nadal na szczycie
Źródło: Monolith Films
d2gv431

W tym tygodniu na czele polskiego box office'u ponownie znalazły się "Galerianki".

Film w ostatni weekend obejrzało 75 207 polskich widzów.

Galerie handlowe – współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów.

d2gv431

Nowością w zestawieniu jest film *"Weronika postanawia umrzeć""Weronika postanawia umrzeć"*, który znalazł się na 7 miejscu. Obejrzało go 26 120.

Ekranizacja bestsellerowej powieści Pauolo Coelho. Weronika jest młoda kobietą, która z pozoru wiedzie idealne życie. Jednak w jej własnych oczach wydaję się ono mdłe i dlatego, bez wyraźnego powodu, Weronika postanawia odebrać sobie życie. Kiedy odzyskuje przytomność w szpitalu psychiatrycznym, lekarze oznajmiają jej, że zostało jej zaledwie kilka dni życia.

Drugą nowością jest film "Przypadkowy mąż", który uplasował się na ósmym miejscu. Obejrzało go 24 225 widzów.

**

Dr Emma Hall (Thurman) z zawodu jest znaną i cenioną specjalistką od związków, o bardzo konserwatywnym podejściu do życia i miłości. Właśnie planuje ślub z Richardem Brattonem (Firth), gdy odkrywa, że według danych w Urzędzie Stanu Cywilnego jest żoną mężczyzny, którego nigdy nie poznała.

Łącznie w poprzedni weekend do kin poszło 346 557 Polaków.

d2gv431

Podziel się opinią

Share
d2gv431
d2gv431